Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Нерухомість міста Ірпінь (Київська область)

Ирпень - город для жизни

Ірпінь – чудове місто в десяти хвилинах їзди від метро Святошин або Академмістечка. Коли сідаєш в автомобіль для того, щоб вперше відвідати його, ніяк не очікуєш настільки приємної картини. Вийшовши з машини, побачиш навколо себе величезну кількість дерев: сосен, ялин, беріз. А між ними розкидані маленькі красиві котеджні будиночки на три поверхи. І також маса великих, прекрасно облаштованих особняків. Але не слід забувати, що все це дачна зона. Центр же міста наповнений дев’ятиповерховими коробками. І звичною міською суєтою, яка тут, правда, не настільки відчутна, як у великих містах.

Щасливі ті люди, які оцінили та придбали нерухомість в Ірпені на початку нового тисячоліття. У так званих «нульових» роках XXI-го століття. Ще тоді ціни на житло в місті фахівці схвально називали: «трохи вище середнього». Тепер же далеко не кожному буде під силу купити тут ділянку. Хоча, якщо бути чесним, воно тих грошей коштує. Чисте повітря, природа, своєрідна чарівність і ледь вловимий запах старовини. Все це тягне сюди втомленого від життя в мегаполісі людини. Ну, що ж, якщо Ви готові переселитися в Ірпінь, то приступимо до огляду житла і цін на нього.

Ринок нерухомості в Ірпені

Сьогодні життя за межами мегаполісу користується високою популярністю. Втома людей від бруду і шуму, нездатність столиці поселити все зростаюче населення, підвищена активність на будівельному ринку. Всі ці фактори змушують значну кількість покупців нерухомості дивитися в бік приміської зони Києва. І його міст-супутників.

Тому інвестори можуть, не боячись, вкладати гроші в нерухомість таких міст. Ціни на її оренду і покупку найімовірніше будуть в довгостроковій перспективі тільки зростати. Зараз же, якщо говорити про житло, характерна оцінка квартир тут 750-800 $ за кв. м. при цьому деякі місцеві забудовники пропонують купити квартиру в Ірпені в розстрочку. Адже така покупка на первинному ринку зазвичай значно вигідніше отримання кредиту на покупку житла. І тим більше виглядає більш кращим варіантом в порівнянні з орендою нерухомості.

Переваги покупки квартир в Ірпені

Але шкодувати про витрачені гроші не доведеться. Придбана нерухомість Вас не розчарує. Якість виконання квартир порадує тим, що буде нічим не гірше, ніж в столиці. А транспортне сполучення дозволить, проживаючи в Ірпені, працювати в Києві. Загалом, вигода в наявності!

Також варто додати, що у зв’язку з популярністю міста, Ірпінь постійно розвивається. Інфраструктура та умови життя покращуються. З’являється ще більше маршрутних таксі, триває будівництво нових будинків. Не тих стандартних коробок, які так люблять наші будівельні компанії. А красивих котеджних будиночків, які могли б залучити туристів або дачників.

Історія міста

А тепер заглибимося трохи в історію. Ірпінь був заснований в 1900 р.в цей час тут з’явився Залізничний роз’їзд, і навколо нього почали селитися люди. Ну так давайте побродимо вулицями стародавнього міста. Очевидно, що вони багато про що нам зможуть розповісти.

Український Азербайджан

Центральна вулиця Пролетарська віднедавна називається вулицею Заріфи Алієвої – на честь матері азербайджанського президента. Вона, виявляється, відомий лікар-офтальмолог. Ще є парк Алієвої, де встановлено їй пам’ятник. Хочу зауважити, що в Ірпені майже десять відсотків населення – азербайджанці (близько 4 тис.). Але не варто боятися, це зовсім ще не означає, що всі вони налаштовані до Вас вороже, як властиво окремим представникам кавказьких народів. Навпаки, це милі, доброзичливі люди. Хоча слід пам’ятати, що у них в будинку царюють зовсім інші закони, ніж у нас. І тому слід враховувати даний факт в спілкуванні з ними, щоб не зачепити ненароком їх почуття.

Батьківщина Незнайки

Ще цікавий в місті Будинок Творчості. Це кілька будинків на пагорбах над долиною річки Ірпінь, де жили багато з талановитих людей. На додачу до всього вищесказаного, на вулиці Квітковій зберігся будинок письменника Миколи Носова. Саме тут народився карапуз Незнайка зі своїми пригодами.

Взагалі, Ірпінь став домівкою для багатьох видатних людей. Саме тут свою любов зустрів Борис Пастернак. Під цими соснами народився його знаменитий «Доктор Живаго». Тут же в тіні розкішного саду стоїть будинок, де жив і працював Михайло Стельмах. До слова сказати, письменник обожнював свій сад і особисто удобрював його гноєм! Завдяки сприянню відомої людини і була заасфальтована ця вулиця. Навпроти дачі Стельмаха знаходиться будинок, де відпочивав Натан Рибак. Ось вже істинно блакитна кров: за садом поета доглядав садівник, готувала йому привезена з міста кухарка. Тобто були створені всі умови для творчості. Трохи засмучує те, що багато нинішніх власників дачних ділянок навіть не підозрюють, які відомі люди раніше жили в цій місцевості!

Можемо зробити висновок, що Ірпінь – неймовірно цікаве, старовинне місто. Який гостинно запрошує до себе нових мешканців. Можливо, ними станете саме ви? Тоді нам залишиться тільки привітати Вас з новосіллям.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: