Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

10 причин, що мотивують купити нерухомість в ЖК PHILADELPHIA Concept House

ЖК Филадельфия

ЖК PHILADELPHIA Concept House – ідеальний варіант для тих, хто хоче перебувати в епіцентрі масштабних подій Києва. І одночасно насолоджуватися самотою в своїй квартирі. Об’єкт бізнес-класу будується на Кловському узвозі, 19. Передбачені системи контролю доступу та відеоспостереження за громадськими просторами. Для важливих зустрічей запланований стильний лаунж. Перші поверхи активні.

Особливості проекту

  1. Новий ЖК Філадельфія від САГА Девелопмент і групи будівельно-інвестиційних компаній Perfect Group по достоїнству оцінять жителі мегаполісу, яким важливо залишатися мобільними. Об’єкт зводиться на Печерську. Завдяки прекрасній транспортній доступності можна оперативно дістатися як в будь-який куточок Києва, так і в заміський будинок або міжнародний аеропорт.

  2. Неподалік знаходяться арт-простори і бізнес-центри, модні кав’ярні та ресторани, сквери і фітнес-клуби. А також шоуруми і ательє, банки та поштові відділення. До Києво-Печерської Лаври йти 10 хвилин.

  3. В ЖК PHILADELPHIA Concept House буде всього 65 квартир, які розташуються на 4-17 поверхах. Нижче – комерційна нерухомість. Продаються одно -, дво – і трикімнатні квартири площею від 48 кв.м до 133,17 кв. м. Приваблива пропозиція від забудовників — дворівнева нерухомість.

  4. На етапі будівництва інвестори можуть перепланувати житловий простір відповідно до запитів сім’ї.

  5. Буде реалізована концепція «двір без машин». На території житлового комплексу запроектований підземний паркінг з ліфтом.

  6. Для резидентів ЖК PHILADELPHIA Concept House та їх гостей буде облаштований club lounge.

  7. В будинку буде встановлена система кондиціонування та іонізації повітря.

  8. Передбачений консьєрж-сервіс. Такі буденні завдання, як клінінг або доставка свіжих продуктів, можна буде делегувати.

  9. Територія охоронятиметься 24/7. До елементів безпеки відноситься система відеоспостереження з максимальною зоною покриття.

  10. Для ефективної комунікації з керуючою компанією ATMOSFERA передбачено додаток SFERA. Зі смартфона можна буде оплачувати комунальні рахунки, замовляти послуги клінінгу, дистанційно відкривати двері під’їзду гостям. А також і повідомляти про побутові питання, що вимагають невідкладного вирішення. Додаток доступний для завантаження в App Store і Google play market.

З ходом будівництва ЖК Філадельфія можна ознайомитися на офіційному сайті. Тут же регулярно публікуються фотозвіти з об’єкта. Про доступні варіанти, вартість квадратного метра і умови придбання квартир повідомлять у відділі продажів. Телефонуйте!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: