Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка автомобілів

У цьому розділі Ви можете отримати багато корисної інформації про нашу послугу “Експертна оцінка автомобілів“. У нас є досить великий досвід проведення подібних робіт. Починаючи від індивідуальних замовлень для пред’явлення в суді. І закінчуючи переоцінкою автопарків великих підприємств. Наприклад ми визначали вартість автотранспорту таких відомих компанія, як «Укртелеком» і «Воля-Кабель». Працюємо з усіма типами транспортних засобів: легкові та вантажні авто, причепи, спеціальна техніка з навісним обладнанням.

Хочемо звернути Вашу увагу, що ми НЕ проводимо оцінку транспорту після ДТП. А також автомобілів, які знаходяться в незадовільному технічному стані.

У основній статті розділу наведено загальну інформація про послугу. Умови роботи, перелік документів, випадки проведення оцінки тощо.

Ми часто виконуємо оцінку автомобілів, які знаходяться у складі основних засобів підприємств. В тому числі для оренди транспорту. Ми добре знаємо всі вимоги бухгалтерів до подібних робіт. Тому можемо організувати процедуру так, щоб процес співпраці був максимально комфортним для замовника.

Оцінювач автомобілів

Професійне переобладнання мікроавтобусів

Переоборудование микроавтобусов

Мікроавтобус може приносити дохід, якщо зайнятися пасажирськими перевезеннями або надавати авто для урочистостей. Переобладнання повинно проводитися тільки професіоналами. Навіщо дивитися портфоліо компанії? З чого починається переобладнання? Що воно може в себе включати?

Гібридні автомобілі – плюси і мінуси

Toyota Camry Hybrid

Навіщо потрібні гібридні машини? Чим вони відрізняються від електромобілів? Чому прагматичні європейці відразу прийняли такі машини, а український ринок вони заповнюють повільно, але впевнено? Плюси і мінуси авто гібридів.

Тест драйв Nissan Qashqai – друге покоління видатного кроссовера

Nissan Qashqai

В Україні Nissan Qashqai завоював визнання дуже багатьох покупців. Його продажі по всьому світу переступили позначку в два з гаком мільйона автомобілів. Але, як не крути – вік бере своє, пора робити нове або дуже детально і ретельно змінювати старе. Ось і інженери компанії Nissan побудували друге покоління знаменитого кросовера на абсолютно новій модульній платформі.

Що таке система ESP? Призначення та принципи функціонування

Кнопка ESP off

Що таке система ESP? Призначення та принципи функціонування

Майже у всіх сучасних автомобілях на торпедо є кнопка ESP-off. Проте дивно, що доволі мало хто з водіїв знає що це таке. І ще менше автолюбителів розуміють і вміють правильно користуватись цією системою. А між тим, в деяких випадках таке знання може виявитись дуже корисним!

Що буде, якщо переключити автомат в режими R або P на ходу?

Автоматическая коробка переключения передач

Чому і коли водій може перевести селектор АПП в режими P та R? На яких коробках це небезпечно робити, як такі коробки відрізнити, і що буде? На сучасних авто це теж робити небезпечно?

Як вибрати перший автомобіль

Перша автівка

Від правильного вибору своєї першої машини залежить багато чого. Мало кому вдається уникнути емоцій при виборі першого автомобіля. Як правило, це відбувається в молодому віці, коли хочеться всього і відразу. Треба якось все ж з цим поборотися, хоча зрозуміло, що повністю зробити осмислений вибір напевно не вдавалося нікому.

Правосторонній та лівосторонній дорожній рух у світі

Левый и правый руль

Чому в одних країнах їздять машини з лівим розташуванням керма, а в інших – з правим? Яка історія виникнення право- та лівостороннього дорожнього руху? З чим це пов’язано? Для багатьох нас складно собі навіть уявити, як можна перемикати передачі лівою рукою. Особливо, якщо в авто встановлена механічна коробка перемикання передач.

Як позбутися запаху сигарет в машині

Салон авто с приятным запахом

Як побороти неприємний запах в салоні автомобіля, якщо раніше в ньому курили? Що таке озонування інтер’єру. Які існують ефективні методи вирішення даного питання.

Використання фен-шуй в автомобільному просторі

Фен-шуй в авто

Стаття написана з певною часткою гумору. Однак, не слід забувати, що всі люди різні. І значна кількість водіїв, навіть самі того не усвідомлюючи, вірять в деякі іноді самі дивні прикмети. Чого тільки не помітиш в салонах автомобілів.

Емоції та безпека дорожнього руху

Эмоции за рулём

Більшість водіїв знають, що розмова по мобільному телефону за кермом, алкоголь і тому подібні недоречні заняття є недопустимими. Вони є основними причинами, які можуть привести до дорожньо-транспортної пригоди. Однак, водії не надають значення іншим, не менш важливим факторам, що впливає на безпеку руху, а саме втоми, напрузі та емоціям.

Як впізнати “потопельника”?

Авто в воде

Тема продажу автомобілів-“потопельників” регулярно піднімається після того, як в Європі або Штатах трапляються повені чи інших стихійні лиха. Багато такої техніки потрапляє на український авторинок. І потенційні покупці ризикують замість радості від нової покупки отримати купу фінансових проблем. На що варто звернути увагу при виборі авто, щоб не купити “потопельника”?

Які критерії визначають вартість вживаного авто

Авто з пробігом

При продажу або купівлі автомобіля з пробігом варто брати до уваги не тільки вказані в цій статті критерії, а й ринкову вартість машини. Саме вона є точкою відліку при формуванні остаточної ціни. Що стосується інших параметрів (кольору, габаритів, технічної «начинки» та інших), тут все індивідуально і залежить від уподобань покупця і тенденцій ринку.

Які фактори впливають на ціну нового автомобіля

Нові автомобілі

При купівлі нового автомобіля людина звертає увагу на кілька критеріїв: модель, колір і вартість. І якщо з першими двома параметрами все ясно, питання ціни залишається загадкою. Нижче розглянемо, від чого залежить вартість нового транспортного засобу, і які критерії відіграють ключову роль при її формуванні.

Як вибрати автомобіль на вторинному ринку

Оцінити авто

Поради про те, як вибрати авто з пробігом, актуальні завжди. Професіонал без зайвих зусиль виявить всі можливі недоліки, а ось дилетанту в цьому питанні буде набагато складніше.

Як підприємству орендувати автомобіль у фізичної особи

Оренда автомобіля

Доволі часто бухгалтери господарських товариств звертаються до нас з проханням визначити вартість транспортних засобів з метою їхньої оренди у фізичних осіб. У цьому матеріалі наведено коротку інформацію, яка має стати у нагоді при документальному оформленні угод з оренди автомобілів у «фізиків».

Як вибрати автомобільний акумулятор

Автомобильный аккумулятор

Корисна інформація про автомобільні акумулятори. Які параметри таких батарей є найбільш істотними. Та на що варто звернути увагу при виборі і покупці цього виду запасних частин для Вашого авто. Ми постаралися коротко викласти тільки фактори, які мають практичну користь для сучасного автолюбителя.

Дим з вихлопної труби автомобіля – які причини

Дым из трубы авто

Часто з вихлопних труб автомобілів ми бачимо дим різних кольорів. Як можна попередньо діагностувати поломку за кольором вихлопу?

Особливості визначення вартості електромобіля

Паркинг для электромобилей

Багато хто вважає, що з часом кількість традиційних авто з двигунами внутрішнього згоряння буде неухильно скорочуватися. А на зміну їм будуть приходити нові моделі електромобілів.

Оцінка авто для юридичних осіб

Оценка авто юридических лиц

Особливості проведення процедури для “фізиків” і для “юриків”. Та зокрема для визначення вартості автопарку підприємств

Оцінка автомобілів

Оценка автомобилей
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ