Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРубрика: Оцінка автомобілів

У цьому розділі Ви можете отримати багато корисної інформації про нашу послугу “Експертна оцінка автомобілів“. У нас є досить великий досвід проведення подібних робіт. Починаючи від індивідуальних замовлень для пред’явлення в суді. І закінчуючи переоцінкою автопарків великих підприємств. Наприклад ми визначали вартість автотранспорту таких відомих компанія, як «Укртелеком» і «Воля-Кабель». Працюємо з усіма типами транспортних засобів: легкові та вантажні авто, причепи, спеціальна техніка з навісним обладнанням.

Хочемо звернути Вашу увагу, що ми НЕ проводимо оцінку транспорту після ДТП. А також автомобілів, які знаходяться в незадовільному технічному стані.

У основній статті розділу наведено загальну інформація про послугу. Умови роботи, перелік документів, випадки проведення оцінки тощо.

Ми часто виконуємо оцінку автомобілів, які знаходяться у складі основних засобів підприємств. В тому числі для оренди транспорту. Ми добре знаємо всі вимоги бухгалтерів до подібних робіт. Тому можемо організувати процедуру так, щоб процес співпраці був максимально комфортним для замовника.

Оцінювач автомобілів

Як впізнати “потопельника”?

Авто в воде

Тема продажу автомобілів-“потопельників” регулярно піднімається після того, як в Європі або Штатах трапляються повені чи інших стихійні лиха. Багато такої техніки потрапляє на український авторинок. І потенційні покупці ризикують замість радості від нової покупки отримати купу фінансових проблем. На що варто звернути увагу при виборі авто, щоб не купити “потопельника”?

Які критерії визначають вартість вживаного авто

Авто з пробігом

При продажу або купівлі автомобіля з пробігом варто брати до уваги не тільки вказані в цій статті критерії, а й ринкову вартість машини. Саме вона є точкою відліку при формуванні остаточної ціни. Що стосується інших параметрів (кольору, габаритів, технічної «начинки» та інших), тут все індивідуально і залежить від уподобань покупця і тенденцій ринку.

Які фактори впливають на ціну нового автомобіля

Нові автомобілі

При купівлі нового автомобіля людина звертає увагу на кілька критеріїв: модель, колір і вартість. І якщо з першими двома параметрами все ясно, питання ціни залишається загадкою. Нижче розглянемо, від чого залежить вартість нового транспортного засобу, і які критерії відіграють ключову роль при її формуванні.

Як вибрати автомобіль на вторинному ринку

Оцінити авто

Поради про те, як вибрати авто з пробігом, актуальні завжди. Професіонал без зайвих зусиль виявить всі можливі недоліки, а ось дилетанту в цьому питанні буде набагато складніше.

Як підприємству орендувати автомобіль у фізичної особи

Оренда автомобіля

Доволі часто бухгалтери господарських товариств звертаються до нас з проханням визначити вартість транспортних засобів з метою їхньої оренди у фізичних осіб. У цьому матеріалі наведено коротку інформацію, яка має стати у нагоді при документальному оформленні угод з оренди автомобілів у «фізиків».

Як вибрати автомобільний акумулятор

Автомобильный аккумулятор

Корисна інформація про автомобільні акумулятори. Які параметри таких батарей є найбільш істотними. Та на що варто звернути увагу при виборі і покупці цього виду запасних частин для Вашого авто. Ми постаралися коротко викласти тільки фактори, які мають практичну користь для сучасного автолюбителя.

Дим з вихлопної труби автомобіля – які причини

Дым из трубы авто

Часто з вихлопних труб автомобілів ми бачимо дим різних кольорів. Як можна попередньо діагностувати поломку за кольором вихлопу?

Особливості визначення вартості електромобіля

Паркинг для электромобилей

Багато хто вважає, що з часом кількість традиційних авто з двигунами внутрішнього згоряння буде неухильно скорочуватися. А на зміну їм будуть приходити нові моделі електромобілів.

Оцінка авто для юридичних осіб

Оценка авто юридических лиц

Особливості проведення процедури для “фізиків” і для “юриків”. Та зокрема для визначення вартості автопарку підприємств

Оцінка автомобілів

Оценка автомобилей


ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ