Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Обмін старого авто на нове та чому це вигідніше звичайної покупки: основні переваги

Перетворення старої автівки на нову

Отримання грошей, оформлення купи паперів та пошук необхідної автівки на заміну старому авто. Всі ці клопоти чекають того, хто вирішив продати автомобіль і кому потрібно одразу купити новий для роботи чи приватних поїздок. Однак все це можна спростити та звільнити купу часу і ресурсів. Найпростіший варіант – обмін старого авто на нове з доплатою.

За посиланням https://www.auto-company.com.ua/trade-in-obminyaty-stare-avto-na-nove/ є можливість дізнатися більше про послугу такого обміну Trade-in від компанії Auto&Company. Обмін відбувається швидко, а результат – буде завжди вигіднішим, ніж тривала покупка зі значними витратами часу і додаткових коштів.

Послуга обміну авто “під ключ”

Обмін буде наданий як послуга “під ключ”. Спеціалісти компанії пропонують:

  • швидку консультацію;
  • необхідні автівки за орієнтуванням нового власника;
  • пакет документів для оформлення угоди.

Чому обмін вигідно зробити у певних випадках і чому власник авто нічого не втрачає?

Окрім очевидного виграшу у часі, користувач отримує і суттєву перевагу у майбутніх витратах на обслуговування автомобіля. Оскільки новий автомобіль потребуватиме значно менше ресурсів для постійного технічного обслуговування, а іноді й заміни окремих деталей та вузлів, витрати на користування автомобілем суттєво скоротяться.

Однак ключовою перевагою обміну старого авто на нове є те, що новий власник не зупинятиме динаміку свого життя і роботи.

Якщо сторони домовляться про вартісну оцінку авто та часткову оплату за новий автомобіль, власник отримує авто «на ходу» без паузи на доставлення. Автомобіль практично одразу, як тільки новий власник погодиться на відповідний обмін, може виїхати до користувача і без додаткових дій і очікування, виконувати функцію індивідуального транспортного засобу.

Чому продаж-купівля авто може відібрати багато часу?

Продаж старого автомобіля є дійсно не простим процесом, який потребує значних витрат часу та зусиль. Насамперед потрібно знайти покупця, який погодиться купити автомобіль за ціною, яка підходить поточному власнику. Потім необхідно остаточно домовитись про умови передачі автомобіля, способи передачі грошей:

  • безготівково через банк;
  • готівкою.

Необхідно також оформити всі документи, завірити їх і під час укладення угоди, сплатити відповідні податки. Складання тексту договору купівлі-продажу теж непростий процес, де необхідно врахувати всі особливості передачі рухомого майна від одного власника до іншого.

Самостійно провести такі дії в один день або навіть за декілька днів буде достатньо складно, особливо якщо немає відповідного досвіду та багато вільного часу для реалізації такого процесу продажу-купівлі.

Тож обмін на нове авто з виплатою різниці є оптимальним рішенням саме для людини, яка активно користується автомобілем. І не має бажання та потреби втрачати вигоди внаслідок заміни автомобіля, ані у приватному житті, ані в бізнесі чи іншій робочій діяльності.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: