Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка майна при вантажоперевезеннях у Києві

Офисный переезд

Іноді наші клієнти просять провести оцінку майна перед переїздом в новий офіс або квартиру. Така оцінка використовується для укладення договору з перевізником вантажів. Щоб у разі форс-мажору або псування майна заздалегідь був узгоджений розмір компенсаційних виплат.

Вникнувши в проблематику вантажоперевезень в Києві, ми вирішили присвятити статтю цьому питанню, оскільки дана інформація може бути цікава для широкого кола наших замовників і читачів сайту.

Види вантажних перевезень в Києві

Виявляється, крім звичних квартирних і офісних переїздів в Києві затребувана значна кількість схожих послуг. Наприклад, можна знайти об’яви щодо надання таких послуг:

  • Офісний переїзд в Києві. Саме замовники цієї послуги найчастіше стають і нашими клієнтами з оцінки майна. Діяльність будь-якої компанії з часом видозмінюється. Хтось успішно розвивається, тому підбирає собі офіс більшої площі. А у деяких видах діяльності, навпаки, може спостерігатися криза. І фірми змушені замовляти вантажні перевезення щоб переїжджати в більш скромні як за площею, так і за місцем розташування офісні приміщення.
  • Квартирний переїзд. Найбільш поширена послуга, якою користувався хоч раз в житті, мабуть, кожен киянин. Сімейні обставини у багатьох з часом змінюється. Хтось з’їжджається, хтось їде в окрему квартиру. Одні сім’ї знаходять можливість поліпшити свої житлові умови. Інші, навпаки, переїжджають у помешкання з меншою орендною платою.
  • Дачний переїзд в Київській області. Цікава послуга вантажоперевізників, про яку раніше ми не чули. Хоча, безумовно, для певного кола замовників вона може бути досить корисною. Як відомо, значна кількість людей середнього віку та пенсіонери на літній період намагаються переїжджати для постійного проживання на дачу. При цьому купувати в садовий будиночок повний комплект меблів і побутової техніки недоцільно з ряду причин. Це і побоювання за своє майно в разі можливої крадіжки, і його швидкий знос взимку в неопалюваному приміщень. Крім того, купити новий комплект меблів і кухонної техніки по фінансах точно не кожному пенсіонеру. Тому послуга так званих дачних вантажоперевезень по Києву і області є доволі затребуваною.

Перевезення майна та його оцінка

Якщо у Вас намічається переїзд, Ви можете з нашою допомогою провести експертну оцінку майна. Такий документ може дуже стати в нагоді в разі будь-яких форс-мажорів, які, на жаль, іноді трапляються при перевезенні офісних меблів та комп’ютерної техніки. Завжди зручніше заздалегідь обговорити і узгодити вартість майна з фірмою, яка надає послуги вантажних перевезень в Києві. Щоб в разі чого був зрозумілий розмір збитку в разі псування конкретного предмета. Гарного переїзду!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: