Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка обладнання для косметології

Оборудование для косметологии

Сучасне обладнання, що застосовується в косметології, сьогодні дозволяє виглядати «на всі сто» кожній жінці. Саме нові косметологічні засоби і методи здатні ефективно продовжити молодість і не дати зів’янути природній красі.

Професійне косметологічне обладнання рекомендуємо подивитися на сайтах спеціалізованих Інтернет-магазинів. Адже за допомогою представленого там асортименту різних апаратів мільйони представниць прекрасної статі вирішують свої проблеми, пов’язані із зовнішніми недоліками. Багато приладів є справжніми мульти-комплексами, оснащеними безліччю насадок. Які в свою чергу можуть застосовуватися для найрізноманітніших косметологічних цілей і спеціальних процедур. Наші оцінювачі мають значний досвід з визначення вартості обладнання, в тому числі й такого, про яке йде мова у цій статті.

Для чого використовується косметологічне обладнання

На спеціалізованих Інтернет-сайтах Ви можете знайти пропозиції з продажу обладнання в тому числі і для процедур:

  • ліпосакція, що виконується за допомогою ультразвуку або лазера;
  • пілінг – ультразвуковий або вакуумний;
  • ліфтинг і масаж обличчя та всього тіла;
  • лімфодренаж.

Ну і, звичайно, безліч інших процедур, які можна проводити за допомогою спеціальної апаратури.

Так, наприклад, косметичні процедури, що виконуються на відповідному обладнанні, здатні видалити шрами і рубці, що залишилися після операцій, травм. І усунути такі дефекти шкіри, як родимки, папіломи, бородавки.

Пілінг – одна з найбільш затребуваних косметологічних процедур

Найпоширенішою процедурою в косметології є відлущування відмерлих і ороговілих клітин шкіри. Після чого поліпшується її кровообіг і відбувається активне оновлення шкірної поверхні. Даний метод називається пілінгом і заснований він на унікальній здатності епідермісу регулярно оновлюватися. А ось з віком клітинна регенерація відбувається все рідше, так як обмінні процеси в шкірі сповільнюються. І тільки за допомогою пілінгу жінка зможе повернути гарний колір обличчя і здоровий вигляд шкірі.

Домашня та апаратна косметологія

Штучна регенерація шкіри може виконуватися як за допомогою домашніх, так і за допомогою лікарських, косметичних засобів. Такий метод, як апаратна косметологія, також сприяє відлущуванню глибоких шарів епідермісу і його оновленню.

Апаратну шліфовку шкірних покривів виконують лазером або ультразвуком. Останній варіант є більш щадним методом, і проникнення ультразвуку концентрується на поверхневих шарах шкіри. Лазерна чистка дозволяє оновлювати більш глибокі шари епідермісу. Але метод не є щадним, тому виконується під місцевим наркозом. Лазерне шліфування не тільки видаляє мертві клітини і рубці, але і здатна розгладити невеликі зморшки. Чистка ультразвуком покращує кровообіг в шкірі, позбавляє від вугрів і комедонів. Та й взагалі дає хороший ліфтинговий ефект і забезпечує здоровий зовнішній вигляд і привабливість.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ