Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОгляд телевізорів Samsung серії UE

Телевизор в интерьере

За роки існування і роботи компанія Samsung встигла позитивно зарекомендувати себе на ринку радіоелектроніки. В даний час це – один з найбільших постачальників цифрової техніки, який не просто знає ціну якості, а робить її доступною для людей. Відмінним прикладом ставлення компанії до потенційних покупців є сучасні телевізори з діагоналлю 32 дюйма, які завдяки вдалому співвідношенню ціни і якості набули найбільшого поширення на українському ринку. Такі пристрої мають цілий список функцій, які вигідно виділяють їх на тлі конкурентів.

Висока якість зображення

Не всі сучасні пристрої бюджетного класу можуть похвалитися високим рівнем реалістичності зображення, що транслюється на екран. Однак лінійка сучасних телевізорів Samsung цілком може це зробити. Планку реалістичності підняли інженери компанії за рахунок використання певних функцій. Ви завжди зможете випробувати нові відчуття, скориставшись дворазовим збільшенням дозволу. У якийсь момент навіть легко буде повірити в те, що ви самі є учасником подій, що розгортаються на екрані. Зображення виводиться у форматі Full HD, і дивитися ті ж самі фільми в звичайній якості після такого просто не захочеться.

Загалом, телевізори Samsung серії UE дозволяють користувачеві відчути красу віртуальної реальності.

Для любителів футболу

Спеціальна функція дозволить відкоригувати яскравість картини, а також якість звуку. Трава буде здаватися зеленішою (яскравіше стануть і інші кольори), а звук ніби оточить вас. Це дозволить повністю зануритися в атмосферу футбольного матчу, відчути, як радіють трибуни при черговому голі.

Контраст при повороті

Більшість сучасних телевізорів при повороті екрану демонструють не найкращу якість зображення. Але моделі Samsung UE оснащені технологією WCEP, яка дозволяє розширити діапазон передачі кольору. Подивившись на дисплей з різних кутів, ви можете переконатися в тому, що якість картини на екрані практично не погіршиться. Колірна палітра досить багата, що не можна не відзначити.

Можливість відтворення з зовнішніх носіїв

Пристрій дає можливість відтворювати відео і музику прямо з USB-накопичувача, підключеного до відповідного порту. Для цих цілей можна також використовувати зовнішній жорсткий диск. Ви завжди можете завантажити улюблені фільми та серіали або скопіювати знімки та відео, зняті на фотоапарат, щоб вивести зображення на екран телевізорів Samsung.

Стиль і дизайн

Пристрої, про які йдеться в цій статті, відносяться до бюджетного сегменту. Але, незважаючи на це, вони виглядають досить стильно:

  • Дизайн порадує око.
  • Телевізор чудово впишеться в абсолютно будь-який інтер’єр.
  • Зовнішній вигляд монітора не просто привертає, а буквально приковує до себе погляд.
  • Оптимальним варіантом стане розміщення в спальні, а також в інших невеликих кімнатах.

Переваги моделі

Навіть ті люди, які не розбираються в цифровій техніці, без проблем зможуть використовувати модель в своїх цілях. Окантовка дисплея тонка, апарат демонструє якісне зображення. Підтримує він всі основні формати (як візуальні, так і звукові). Пульт від телевізора Samsung лежить в руці зручно.

Недоліки

Часом телевізор починає працювати повільно. Відбувається це при перемиканні каналів. Роз’єми для підключення проводів розташовані не знизу або збоку, а ззаду, що істотно ускладнює процес підключення. Зазвичай в невеликих приміщеннях немає вільного місця для установки пристрою. Тому доводиться вішати екран на стіну. Але щоб він щільно прилягав до стіни, доведеться за додаткові гроші придбати перехідник. А якщо потрібно буде підключити щось до задньої панелі, телевізор доведеться знімати і вішати знову. І це звичайно приносить певні незручності. Але, з іншого боку, такі недоліки мають і багато телевізорів від інших виробників.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ