Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Охорона заміського будинку – реагування на дії зловмисників

Охрана дома

Запорукою спокійного життя є високий рівень безпеки, який не може дати жодна система без фізичної участі професійно підготовлених співробітників приватних охоронних підприємств.

Комплексні дії моніторингу ситуації на підвідомчій ділянці дозволяють підтримувати порядок в приміщеннях і на прилеглій території. Охорона заміського будинку передбачає установку систем безпеки, з’єднання кожного датчика, відеокамери з центральним пультом охорони, де ведеться спостереження в реальному часі.

Приватні заміські будинки – об’єкти пильної уваги злодіїв

Вони постійно аналізують ситуацію, ведуть спостереження за об’єктами нерухомості, що мають респектабельний вигляд.

  1. Сучасні шахраї моніторять соцмережі, де господарі викладають фото красивих і дорогих меблів, зробленого ремонту, покупки дорогої побутової техніки та іншого майна.
  2. Злочинцям потрібно все – зловмисники хочуть прибрати до рук будь-які речі, оргтехніку, мобільні гаджети. Навіть зрізають електропроводку, виймають віконні рами, двері, одяг, взуття та інші предмети.
  3. Високий паркан, красивий фасад, двох або триповерховість будинку вказує на спроможність господарів.

Не варто жити в постійному страху за майно. Оскільки є професійні фахівці, які вдосконалюють обладнання, системи датчиків, відеокамер. Тобто все необхідне, аби зберегти приватний будинок і прилеглу територію недоторканними. До того ж, встановлений на об’єкті комлекс з охрани безперечно підвищує оцінку будинку на випадок його продажу.

Комплект охоронного обладнання – серйозна перешкода зловмисникам

У базовий комплект апаратури входять прилади відеоспостереження, датчики реагування на рух, звук, удар, кнопки виклику співробітників охоронного агентства. Захист приватної власності дозволяє убезпечити майно від псування, крадіжки в період відсутності господарів будинку, відпустки, відпочинку за кордоном, подорожей. Життя і здоров’я домочадців залежить від швидкості реагування на сигнали продуманої системи датчиків і відеокамер. Щоб оптимально поліпшити і підвищити ступінь захисту приватні охоронні агенції пропонують додаткове обладнання та заходи реагування. GSM-сигналізація включає:

  1. Радіокнопки.
  2. Брелоки.
  3. Датчики, що реагують на розбите скло, удари, відкриття дверей, вікон, рух при вимкненому світлі. Наявність задимленості, надмірної вологості, загазованості. Є датчики, чутливе реле яких реагує на зміну температури в заданому діапазоні.
  4. Реле для підключення сигналу.

Приватні охоронні агентства рекомендують встановити пультову охорону – надійний елемент комплексного підходу до створення системи безпеки. Завдяки постійній присутності чергового на території передбачають позаштатну ситуацію, дозволяють миттєво реагувати на появу сторонніх людей, проводити цілодобовий моніторинг котеджу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ