Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОпераційна система Smart TV: що вибрати?

телевизор

Завдяки Smart TV життя стало цікавішим. Однак виникає питання: що вибрати? В даний час при виборі телевізора враховується не тільки розмір і якість зображення. Ви також враховуєте програмне забезпечення, додаткові можливості і роботу додатків. На сьогодні це стало повною нормою. Однак, системи Smart TV суттєво відрізняються одна від іншої.

Які інтелектуальні ТВ-системи доступні на ринку? На що звернути увагу?

Варто відзначити чотири основні пропозиції, які є найпопулярнішими. Деякі виробники також приймають рішення про впровадження власних рішень. У Samsung це Tizen, а LG-телевізори використовують webOS. Що стосується Panasonic, то в їх обладнанні домінує My Home Screen. В той час як кращі моделі з операційною системою Android можна знайти на телевізорах Sony і Philips.

Ви можете вибрати кращу систему відповідно до уподобань, потреб та вимог. При виборі варто звернути увагу на такі речі, як зручність використання і різноманітність додатків. Ви також повинні розглянути додаткові можливості. Не всі інтелектуальні телевізійні системи оснащені такими функціями.

Tizen (Smart Hub)

Система Tizen відрізняється інтерфейсом, який простий у використанні. Зв’язок з іншими пристроями Samsung забезпечує передачу даних і використання різних додатків. Tizen, безумовно, є найкращим вибором для власників смартфонів Samsung. Інші користувачі також повинні бути задоволені.

Звичайно, тут є доступ до таких додатків, як YouTube або Netflix. Ви також можете використовувати велику кількість ігор та інших додатків, що робить Tizen функціональним програмним забезпеченням для телевізорів.

дивимось ТВ

WebOS

У власників LG TV також є кандидат на звання «кращої інтелектуальної телевізійної системи». WebOS виділяється голосовим управлінням. Це одна з небагатьох інтелектуальних телевізійних систем, яка не має проблем з розпізнаванням природної мови і реагуванням на команди. Це безперечна перевага.

My Home Screen

Система My Home Screen побудована на базі Firefox OS. Програмне забезпечення приємно для очей і забезпечує стабільну роботу. З точки зору базової функціональності скаржитися нема на що. Однак, як і в webOS, вибір додатків та ігор невеликий.

My Home Screen підтримує голосові команди, але ця опція не завжди працює. З іншого боку, немає нічого, що могло б відмовити більшість користувачів від покупки телевізора Panasonic. Це середня система, яка може впоратися з основними додатками.

Android TV

Android TV – кандидат у боротьбі за титул короля серед інтелектуальних телевізійних систем. У порівнянні з раніше згаданими системами, програмне забезпечення з візуальної точки зору виглядає добре. Доступ до додатків і ігор практично необмежений.

Сам пристрій може служити не тільки телевізором. Починаючи з перегляду телевізора або відео на YouTube, прослуховування музики, ігор і веб-серфінгу, закінчуючи відправкою фотографій або відео зі смартфона. Все працює гладко, використання розумної телевізійної системи приносить одне задоволення. Варто також відзначити роботу з пультом дистанційного керування, що робить телевізор практично ігровою приставкою.

Спочатку інтерфейс може бути трохи незручним. Однак, після декількох хвилин використання, ми повністю звикаємо до цього і можемо насолоджуватися усіма опціями і можливостями, пропонованими цією системою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ