Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оренда житла подобово: вигоди та особливості

Аренда квартиры посуточно

Подобова оренда – що це?

Приїжджаючи в інше місто на кілька днів, багато хто з нас стурбовані питанням, де зупинитися. Колись питання з тимчасовим житлом вирішувалося за допомогою готелів. Сьогодні в кожному місті, тим більше в Києві, можна знайти готелі та готелі на будь-який смак і гаманець.

На ринку нерухомості столиці з’явилося багато пропозицій, пов’язаних з подобовою орендою квартир. Така послуга виявилася більш затребуваною в порівнянні з традиційними готелями. Причину пояснити можна просто. Квартири на короткі терміни пропонувалися за нижчою ціною. Але крім значної економії орендарі отримували ще й цілий ряд інших переваг. Тому сьогодні багато приїжджих бронюють не готельний номер, а саме квартиру.

Переваги подобової оренди

На ринку подобової оренди Києва представлена велика різноманітність житла. Можна знайти квартиру в будь-якому районі міста, з будь-яким ремонтом і з будь-яким обладнанням. Планування житлових приміщень має якісь відмінності, а ось багато готельні номери виглядають стандартно. Ця обставина дозволяє приїжджим людям відчувати себе в більш звичній домашній атмосфері.

Всі квартири здаються з повним комплектом меблів, побутової техніки, посуду і необхідних дрібниць для звичайного проживання. Гостям столиці не доведеться везти з собою щось своє або купувати в найближчому магазині. У готелі, як правило, видається тільки те, що передбачено нормами, виходячи з кількості проживаючих. Зайвого склянки тут точно не буде.

Головний плюс всіх орендованих квартир – це наявність обладнаної кухні. Приїжджій людині не доведеться думати про те, де б себе нагодувати. Завжди можна собі щось приготувати або розігріти готову їжу, замовлену додому або придбану в найближчому магазині. У готелі може бути передбачено харчування за окрему плату. Але наскільки воно буде повноцінним і якісним заздалегідь сказати складно. Та й переваги в їжі у кожної людини різні. До того ж прийом їжі зазвичай відбувається в окремому приміщенні, куди не прийдеш в піжамі і тапочках.

Можливість запрошувати до себе гостей і ні перед ким не звітувати теж виступає явною перевагою. У готелі такі питання слід обговорювати з адміністрацією заздалегідь, особливо якщо мова йде про нічні візити.

І знову хочеться повернутися до питання ціни. У готелі оплата йде, виходячи з кількості проживаючих. Як правило, всі кімнати розраховані на 2-3 людини. Компанію з 6 чоловік доведеться селити в різні номери. Квартиру ж можна зняти одну на всю компанію і разом проводити час. У цьому випадку вартість на одну людину буде мінімальною.

Що враховувати при оренді квартири

Незважаючи на привабливість послуг з оренди квартири, не можна забувати і про безпеку своїх коштів. На цьому ринку теж можна потрапити на шахраїв.

Найкраще знімати житло через агентство нерухомості. Якщо ж орендувати квартиру у господаря, то слід звірити його паспортні дані з документами на квартиру і переконатися, що це його житло. Якщо ж людина не є власником житла, то вона повинна надати нотаріально завірену довіреність від власників квартири, а бажано й їх письмову згоду на здачу квартири в оренду.

Також варто відразу обумовити час заселення і виселення, а також і можливість орендодавця відвідувати квартиру під час її здачі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: