Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОсобливості обробки фасадів будинків натуральним каменем

Отделка фасада натуральным камнем

Фасади будівель – один з тих елементів, на яких зупиняється погляд в найпершу чергу. Для додання індивідуальності будинкам фасади намагаються всіляко облагородити, надати їм оригінальний дизайн. Кожен домовласник вирішує цю проблему по-своєму, і часто вирішальну роль тут відіграє фінансове становище. Будівельний ринок сьогодні пропонує безліч різноманітних матеріалів на будь-який смак і колір. І за різною ціною.

Зазвичай виробники, які прагнуть розширити свою клієнтуру, в першу чергу орієнтуються на публіку з середнім або високим достатком. І пропонують якісні оздоблювальні матеріали за відносно невисокою ціною. І це стосується не тільки традиційних, звичних всім будівельних матеріалів, але і відносно нових. Один з таких матеріалів, що володіють безперечною якістю, варто розглянути більш детально.

Використання каменю в оздобленні фасадів

Відмінне рішення – обробка фасадів каменем, що надає будинку неповторний стиль і навіть вишуканий дизайн. На Заході це рішення існує вже досить давно, і старовинні особняки, оброблені каменем, особливо цінуються. Безумовно, застосування натурального каменю – досить відчутна стаття витрат при будівництві. Однак, цей матеріал характеризується дуже цікавими якостями з точки зору надійності і дизайнерських задумів.

Натуральний камінь застосовується в дуже широких межах. Але в основному для фасадів будівель, зовнішньої обробки котеджів і елементів їх архітектури. А також для виготовлення окремих елементів фасаду та оздоблення всередині приміщень.

Нижче наводяться найголовніші якості цього матеріалу, які здатні переконати замовника вибрати для обробки фасаду особняка натуральний камінь.

Переваги кам’яних фасадів

  • Натуральний камінь відрізняється багатим вибором кольорів, форм і різних фактур, що дає можливість для виробництва найсміливіших експериментів над зовнішнім виглядом фасаду. При цьому будинок не обов’язково повинен бути кам’яним. В цьому випадку легко може вийти цікавий вид будинку, виконаного з комбінації самих різних матеріалів, що сьогодні багатьма дуже цінується.
  • Вартість натурального каменю досить висока. Це дозволяє застосовувати його для будівництва дорогих будинків. Які повинні підкреслювати високий соціальний статус своїх власників.
  • Натуральний камінь – це чистий в екологічному відношенні матеріалів, що особливо важливо в існуючих тенденціях безпечного будівництва. До того ж, камінь не вимагає догляду, крім не дуже складного за процедурою періодичного позбавлення від накопичилася на ньому вуличного пилу.
  • Натуральний камінь виключно довговічний. Він не змінює з часом свій первісний колір, не втрачає форму, нейтральний до найскладніших і суворих кліматичних умов. Всі ці якості закладаються в нього безпосередньо самою Природою.
  • Облицювальні фасадні роботи зазвичай не викликають ніяких труднощів. А всі необхідні монтажні роботи виконуються дуже швидко.

Дизайнерські рішення

При обробці фасадів будівель будь-якого виду натуральним каменем найкраще поєднувати єдиний стиль зовнішнього вигляду фасаду зі стилем навколишнього ландшафтного дизайну. Якщо на вашій присадибній ділянці був проведений весь комплекс необхідних робіт з ландшафтного дизайну, то є сенс проконсультуватися з дизайнерами з приводу поєднання стилів.

Крім часткового або суцільного облицювання, фасади додатково можуть декоруватися різними елементами з того ж штучного каменю: колони, пілястри, ротонди, карнизи тощо.

Вирішивши створити для свого будинку фасад з натурального каменю, зверніть увагу на наступне. Облицювальні роботи припускають попередні етапи: вибір архітектурного рішення, підбір матеріалу за кількома показниками, доставка і монтажні роботи. Всі ці роботи ви можете замовити в будівельних компаніях, що спеціалізуються в наданні послуг з обробки фасадів натуральним каменем. В цьому випадку на всі проведені роботи буде дана гарантія. Важливість якісних робіт з облицювання фасадів полягає ще і в тому, що додатковий «шар» надійно оберігає фундамент будівлі від передчасного старіння і негоди.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ