Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОсобливості покупки нерухомості в Грузії

жінка, що тримає в руці будинок

Грузія вабить іноземців, які шукають житло, своїм привабливим кліматом і доброзичливими місцевими жителями. Операції з нерухомістю тут напрочуд прості та повторюють процеси, що відбуваються у багатьох інших країнах. Цивільний кодекс і чіткі законодавчі принципи визначають інвестиційні вимоги при купівлі, забезпечуючи прозорий шлях для інвесторів.

У чому унікальність ринку нерухомості Грузії?

Квартири в Грузії привабливі для іноземців, оскільки їх покупка дає ряд переваг:

  • Грузія виділяється своїми недорогими варіантами нерухомості. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу околицям або центру міста, ви знайдете привабливі ціни. Тбілісі пропонує як доступні квартири у передмісті, так і житлову нерухомість у престижних місцях за цікавими для інвесторів цінами. А, наприклад, у Батумі квартири за межами центру міста часто можна знайти за ще більш привабливою вартістю.
  • Процес реєстрації власності напрочуд ефективний, завдяки чому Грузія за цим показником посіла 5-е місце у світі у 2020 році. Такі правила дозволяють переоформити право власності на нерухомість протягом одного дня.
  • Низькі витрати на технічне обслуговування. В середньому жителі країни платять близько 75 доларів на місяць за комунальні послуги у квартирі площею 85 квадратних метрів. Ця сума включає електроенергію, опалення, кондиціонування повітря, витрати на воду та вивезення сміття.
  • Дохід від оренди та потенціал перепродажу. Попит на орендовані квартири значно зріс у минулому році, що призвело до відповідного зростання і цін на оренду на 60%. Це в свою чергу забезпечило власникам нерухомості більш високий прибуток. Ціни на квартири або апартаменти також продовжують зростати завдяки популярності Грузії як туристичного напрямку. Все це в комплексі робить нерухомість у країні привабливою незалежно від міграційних тенденцій.
  • Можливість покупки через посередника. Іноземцям не обов’язково бути присутніми в Грузії для оформлення договору купівлі-продажу. Вони можуть призначити довірену особу для реєстрації нерухомості на своє ім’я.
  • Унікальні переваги Грузії роблять придбання нерухомості легкою справою. Завдяки безвізовому режиму для громадян багатьох країн, що дозволяє перебувати в країні до року, цей процес є швидким і безпроблемним. Більш того, країна може похвалитися сприятливим податковим середовищем. Наприклад, податок на купівлю нерухомості відсутній, а річний податок на володіння нерухомим майном обмежений 1% від її вартості.
  • Крім того, Грузія пропонує широкий вибір нерухомості у різних місцях. Такі міста, як Тбілісі та Батумі, всім добре відомі. Однак є також чарівні та економічні варіанти в таких місцях, як Бакуріані, Гоніо, Гудаурі, Зугдіді, Кутаїсі, Мартвілі, Сігнагі та Цхалтубо. Низькі ціни роблять ці райони досить цікавим напрямком для досвідчених інвесторів.

Не залежно від того, яку покупку ви розглядаєте – будинок або квартира для відпочинку, інвестиції або постійне місце проживання, – Грузія обіцяє унікальні враження і можливості.

У чому можуть бути труднощі?

Будь-яка, навіть сама ідеальна на перший погляд країна для інвестицій також зазвичай має певні недоліки. Давайте подивимося, на які потенційні проблеми і ризики варто звернути увагу:

  • Зростаючі ціни. Популярність країни серед мігрантів призвела до значного зростання цін на нерухомість. У 2022 році, порівняно з 2021 роком, ціни на житло в країні зросли приблизно на 13%. Тому відкладати покупку, можливо, недоцільно. Однак той факт, що вартість нерухомості зростає, може бути вигідним тим, хто купує її для перепродажу.
  • Затримки зі здачею нового будівництва. Забудовники можуть отримати право на продаж нерухомості ще до початку будівництва. Тому майбутнім власникам, можливо, доведеться почекати кілька років, перш ніж почати користуватися своїм новим майном.

Перш ніж зробити покупку, важливо проконсультуватися з юристами, щоб прийняти обґрунтоване рішення. Незважаючи на потенційні складності, інвестиції у нерухомість Грузії можуть бути успішними і прибутковими при правильному підході.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ