Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінка квартир Київ

Оценка квартир в Киеве

Оцінка квартири в Києві для продажу, дарування, спадщини – від 1000 грн.
Оцінка для пред’явлення в суді або для застави – від 2000 грн.

Строк виконання – 1 день.

Рекомендуємо прочитати статтю: “Мета оцінки – чому це важливо?”

Необхідні документи (оцінка для нотаріуса): право власності, технічний паспорт, паспорт власника (усе – звичайні копії). Перелік документів для визначення вартості квартири з метою пред’явлення у суді може бути іншим, будь ласка, телефонуйте!

Можливо, Вам вже зараз потрібно оцінити квартиру в Києве? Якщо ж ні, сподіваємось, що наведена нижче інформація все рівно стане Вам у нагоді, якщо, наприклад, у майбутньому Ви плануєте продати або придбати житло. Окрім того, експертна оцінка буває також необхідна в тих випадках, коли необхідно отримати кредит під заставу нерухомості, при даруванні або спадкуванні майна, а також якщо визначення вартості помешкання необхідно провести у ході судового процесу або для пред’явлення у посольстві при виїзді за кордон.

Але від чого залежить ціна квартири? Насамперед від тих самих факторів, які Ви враховуєте, коли обираєте собі нове помешкання: тип будинку, поверх, стан, кількість кімнат, район. Для того, щоб розібратися у цьому питанні, Ви можете прочитати нашу статтю про те, як визначається вартість квартир.

Для надання можливості оцінювачу здійснити незалежну оцінку квартири в Києві необхідно надати йому документи, які підтвержуть Ваше право власності на нерухоме майно, технічний паспорт БТІ та паспорт власника нерухомості. У деяких випадках, коли постає завдання визначити ринкову вартість для надання у суд, перелік документів може бути іншим. Бо нерідко буває й так, що оцінка потрібна для подання позову до суду, а у замовника при цьому нема жодних документів на спірний об’єкт.

Як відомо, щоб працювати у рамках Закону, і оцінювач, і організація повинні мати ряд дозвільних документів. Із переліком таких документів, на підставі яких ми проводимо свою професійну діяльність, Ви можете ознайомитися у розділі “Оціночна компанія“, де є не тільки фото документів, але й наведений опис та призначення кожного з них.

Одним із найбільш поширених питань від нових клієнтів є: “Що я отримаю в результаті проведення Вашої роботи?” Згідно законодавству, результатом проведення оцінки майна є Звіт. Зміст цього документу регламентовано, він представляє собою не довідку, а брошуру, де крім самого значення ринкової вартості майна, вказується методика розрахунку вартості, вихідні дані, опис об’єкту оцінки тощо. На нашому сайті Ви зможете подивитися приклад звіту про оцінку квартири в Києві або відео про оформлення оцінки нерухомості.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ