Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Оцінка майна для фізичних осіб. Реалії та «нереалії».

Оценщики - жулики

Колись оцінка майна для спеціалістів-оцінювачів нашої невеликої організації була чимось творчо-інтелектуальним… Були і поїздки по регіонам України, зустрічі із цікавими людьми і не тільки людьми… Взагалі-то із кожною виконаною роботою, нам діставався неоцінений досвід, знання та незабутні емоції. Однак у 2011 році ситуація кардинально змінилася із прийняттям постанови Кабміну №1103 (для тих, хто не в курсі, була запроваджена оцінка «для цілей оподаткування»). Ось тоді і почалися «реалії».

Ми, як добросовісні оцінювачі, наївно перебуваючи ще десь у творчих поривах, мали на той час припущення, що людина і справді цікавитиметься справжньою вартістю власного майна. Продовжували сумлінно складати звіти про оцінку: вигадували різні коригування, щоб підкреслити індивідуальність майна, детально розписували поправки. На жаль, всі наші «творчі пориви» виявилися непотрібними… Нотаріуси лаялися, що їм забагато паперу у звіті, мовляв, архіви не резинові, а замовники взагалі почали розказувати як «правильно» оцінювати. Однак, оцінювачі так просто не здаються – згодом пристосувалися, адаптувалися та почали сумлінно виконувати функцію обслуговування населення спальних районів. І не так все сумно, як здається, – спілкування із населенням додає емоцій, іноді і позитивних. Ось такими емоціями хочеться поділитися, як кажуть, і собі на радість і іншим в науку.

Людська порядність. Річ рідкісна в наш час. Склалася певна закономірність: чим завзятіше людина обіцяє розрахуватися за звіт про оцінку після його виконання, тим вище ймовірність, що вона за ним (звітом) не прийде. Отже ми взяли собі за правило без передоплати роботу не починаємо.Людська хитрість. Річ звичайна. Ні для кого не є новиною, що перед тим, як замовити оцінку, людина обдзвонює всі оціночні організації, які спроможна знайти, з одним питанням: «яка буде вартість мого майна?». Хто запропонує найменшу вартість – у того й замовить. Це все ясно, якби не одне «але» – найменша, так звана мінімальна вартість, майже завжди є результатом неякісної оцінки. На такі людські хитрощі ми реагуємо спокійно і намагаймося переконати, що будь-яка вартість повинна бути обґрунтована і пропонуємо завітати до нас, щоби уникнути несподіванок.

Людська необізнаність. Річ також звичайна. Юридичні тонкощі є в різних сферах діяльності, а в оцінці тим паче. Дуже части люди намагаються замовити оцінку, яка насправді їм не потрібна. Такі випадки найчастіше зустрічаються за вини нотаріусів, що не вникають у законодавство. Переконати людину в такому випадку дуже важко. Радимо, перед тим як зробити важливий крок в переоформленні майна, – отримати консультацію у декількох нотаріусів і вибрати найбільш професійного.

Людська чесність. Річ корисна. Для розгляду цього аспекту згадаємо два випадки оцінки для продажу майна. Зазвичай, квартири продаються за об’явами в мережі Інтернет, які навіть після продажу лишаються, і дають чітко зрозуміти вартість об’єкту. Перший випадок пов’язаний із людиною, що заздалегідь попередила про дійсну вартість угоди. Підтвердження цьому ми знайшли на сайтах продажу нерухомості – там були численні об’яви щодо продажу цієї квартири. Оцінка була об’єктивною і всі лишилися задоволені. У другому випадку людина завзято доводила, що вартість угоди на 30% відсотків нижча за подібні запропоновані об’єкти. Природно, що ми знайшли дійсну пропозицію щодо вартості і відмовили. Радимо, чесно попереджати, про реальні угоди купівлі-продажу, тому що наші оцінювачі мають достатньо досвіду, щоб зрозуміти дійсну вартість об’єкту.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: