Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИОцінку цінних паперів яких видів проводить наша оціночна компанія

Оценка ценных бумаг разных видов

За час професійної роботи на ринку наші оцінювачі накопичили чималий досвід проведення оцінки цінних паперів різних видів.

Оцінка акцій

Ми пропонуємо клієнтам послуги з визначення вартості акцій. При цьому важливо відзначити, що робота з акціями в міноритарному пакеті суттєво відрізняється від визначення вартості істотних пакетів (контрольних або домінуючих). Нажаль чи на щастя, до виконання таких робіт немає загальних підходів, оскільки всі підприємства-емітенти різні та по-своєму унікальні, а, отже, і загальних підходів до визначення їхньої вартості не може бути. Кожна ситуація пов’язана з визначенням ринкової вартості таких цінних паперів вимагає окремого індивідуального підходу оцінювача.

Оцінка облігацій і векселів

Ще одним широко розповсюдженим видом цінних паперів, з якими ми працюємо, є облігації. Такі боргові папери отримали широке поширення, однак далеко не всі оцінювачі мають достатній досвід роботи з цим фінансовим інструментом. Натомість, ми маємо досвід проведення оцінки практично всіх типів боргових паперів, зокрема облігацій підприємств та векселів.

Оцінка інвестиційних сертифікатів

Однією з наших спеціалізацій по роботі з майновими правами є послуга з визначення ринкової вартості інвестиційних сертифікатів. Ми маємо значний досвід проведення оцінки чистих активів корпоративних та пайових інвестиційних фондів компаній з управління активами, багато з яких пов’язані з найбільшими підприємствами-забудовниками по Києву та Україні.

Окрім цінних паперів ми спеціалізуємося на проведення оцінок різного роду майнових прав і нематеріальних активів. За детальною консультацією з цих питань Ви можете звернутися до наших фахівців.

Види цінних паперів

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ