Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Переходимо з поліетиленових пакетів на паперові

Переходим на бумажные пакеты

Середній час використання пластикового пакета становить всього двадцять хвилин. Це час, за який людина доносить покупки з магазину до будинку. Однак розкладатися такий пакет буде протягом 500 років. Саме з цієї причини виробництво паперових пакетів – це бізнес, спрямований насамперед на збереження і підтримку екології. Адже поліетиленові та пластикові пакети прийнято відносити до числа важко переробляються відходів, що завдають величезної шкоди навколишньому середовищу.

В даний час загальносвітовим трендом став перехід від використання неекологічних пластикових і поліетиленових пакетів на паперові. У 2015 році Європарламент прийняв резолюцію, згідно з якою всі держави ЄС зобов’язані значно скоротити виробництво пластикових пакетів до 90 штук на рік на людину до 2019 року, а до 2025 року таких пакетів будуть виробляти до 40 штук на людину.

Що потрібно для виробництва паперових пакетів крафт

Процес виготовлення паперових пакетів починається з заготівлі сировини і використання спеціалізованого обладнання. Варто відзначити, що сировина має бути тільки якісною, а обладнання – сучасним. І відповідати всім технічним вимогам виробничого процесу. Крім цього для виробництва паперових пакетів будуть потрібні спеціально підготовлені, висококваліфіковані експерти.

Технологія виготовлення паперових пакетів

Виробництво крафт пакетів – це складний, багаторівневий процес. При виготовленні пакетів з паперу вкрай важлива точність і безпомилковість виробництва. Для виготовлення таких пакетів в Європі застосовуються сучасні технології, які зовсім недавно з’явилися і в Україні. Паперові пакети виробляють таким чином:

  1. Починається все з підготовчого процесу і формування заготовок. Варто відзначити, що заготівля є одним з найбільш важливих етапів. Це пов’язано з тим, що якість готової продукції безпосередньо залежить від того, яким чином подається і розмотується рулон паперу в верстаті. На цій стадії визначається кількість шарів майбутнього пакета, який може бути як одношаровим, так і багатошаровим.
  2. Після цього формується і приклеюється дно. Найчастіше застосовується саме склеювання, адже таке дно забезпечує міцність пакета, а також гарантує його вантажопідйомність до 12 кілограм.
  3. Після цього вже готове дно знову проклеюють або прошивають за допомогою спеціального обладнання. Потім прес формує форму дна, завдяки чому пакет можна буде компактно скласти і транспортувати.
  4. Готові пакети сортують, упаковують і відправляють на склад для подальшої реалізації.

Необхідно звернути увагу на те, що для виробництва пакетів з паперу з ручками використовується особливе обладнання. Для кожного типу ручок потрібен окремий верстат.

Як роблять пакети з паперу з логотипом

Існує кілька різних способів нанести логотип. Наприклад, в компанії Європак застосовується техніка флексографії (флексодруку), адже це найбільш безпечний, екологічний і точний спосіб. За допомогою флексографії можна нанести на пакет будь-який малюнок, при цьому навіть дрібні деталі логотипу будуть виглядати чітко.

Всі пакети з паперу з малюнком виконуються за індивідуальним замовленням клієнта. Щоб сформувати і надрукувати логотип своєї компанії на паперових пакетах, досить просто заповнити форму зворотного зв’язку на сайті нашої компанії, вказавши всі подробиці. Або ж просто зв’язатися з менеджером будь-яким зручним способом. Менеджер компанії-виробника готовий відповісти на всі ваші запитання, а також розрахувати вартість замовлення і терміни поставки готової продукції.

Фарба для нанесення логотипу на паперовий пакет

У компанії Європак піклуються про навколишнє середовище, тому використовують тільки екологічно чисті матеріали для виробництва. Саме з цієї причини для нанесення малюнка на пакети з паперу застосовуються фарби на водній основі, адже вони повністю безпечні, не шкодять природі, а також відмінно виглядають на пакетах.

В процесі нанесення на папір фарба на водній основі швидко вбирається, при цьому зберігаючи гарний зовнішній вигляд. Такий вид фарби повністю безпечний як для екології, так і для людини, тому її можна використовувати для нанесення логотипів на упаковку харчових продуктів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: