Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИПереваги фасадної дошки

Фасад из акриловой доски

У малоповерхових будинках в якості обшивки використовують фасадну дошку, яка виступає в ролі декоративного елемента і захисного матеріалу зовнішніх стін.

Які є переваги

Фасадне облицювання буває як з натуральної деревини, так і з інших матеріалів. Останнім часом великою популярністю користуються акрилові дошки. Полюбилися вони через свій зовнішній вигляд, практичність і довговічність. Таке облицювання добре захищає від впливу факторів зовнішнього середовища і не вигоряє на сонці. На ньому не з’являється корозія, тому зовнішній вигляд буде збережений протягом багатьох років.

До числа інших переваг можна віднести і наступне:

  • З часом матеріал не деформується, не старіє і не втрачає форму;
  • монтаж простий, що не вимагає попередньої дорогої підготовки;
  • невелика вага;
  • на поверхні не з’являються грибки і не залишаються сліди від опадів;
  • висока стійкість до механічних пошкоджень.

Є достатня кількість колірних варіантів, тому можна підібрати той, який підходить під будь-який екстер’єр. Дошка піддається фарбуванню, так що завжди можна змінити колір.

Як провести монтаж

Попередньо потрібно заґрунтувати підставу глибоко проникаючої акрилової сумішшю. Особливо уважно облицювання потрібно приклеювати до декоративної штукатурки або фасадних фарб. У них використовуються спеціальні добавки, які можуть значною мірою знизити зчеплення клею. В такому випадку краще провести тест на невеликій ділянці.

Перед початком робіт варто провести верхню горизонтальну або вертикальну лінію, щоб мати певну наочність. Клей найзручніше наносити за допомогою зубчастого шпателя на очищену і висушену поверхню.

Висохлий клей не потрібно змочувати. Його надлишки варто видалити і не змішувати з новим. Після нанесення клею потрібно правильно докласти вирівняну дошку і притиснути від центру до країв. Для кращої фіксації пройдіться по поверхні жорстким валиком. Облицювання краще попередньо нарізати за допомогою малярного ножа. Для вирівнювання країв рекомендується використовувати наждачний папір. Місце зрізу необхідно обробити лаком.

При складанні важливо і потрібно приділяти увагу точності вимірювань, щоб не допустити нерівностей. Після того як клей повністю висохне (близько 3-4 днів), всю поверхню потрібно обробити спеціальним покриттям для додаткового захисту від негативного впливу погодних умов.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: