Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Переваги використання теплих підлог для опалення приміщень

Электрический тёплый пол

Питання мінімізації витрат на опалення цікавить дуже широке коло користувачів нерухомості. Ця проблема актуальна як для квартир та індивідуальних житлових будинків. Так і для багатьох видів комерційної нерухомості. Можливо навіть, що саме для нежитлових приміщень це питання більш актуальне. Оскільки в Україні часто тарифи на комунальні послуги для юридичних осіб вищі, ніж для населення.

Якщо говорити про квартири, то хорошим варіантом буде створення додаткового опалення деяких приміщень. Наприклад, використовувати електричні нагрівальні елементи у ванній кімнаті. Цей варіант значно простіше і дешевше в реалізації. Крім того, існує заборона на використання водяних підлог у багатоквартирних житлових будинках Києва. На сайтах спеціалізованих компаній Ви можете знайти докладний опис технічної частини питань, пов’язаних саме з електричними теплими підлогами.

А ось при організації повноцінної основної системи опалення в котеджі або великому приміщенні ситуація буде іншою. Найчастіше тут більш підходящим варіантом є система з рідким теплоносієм.

Як заощадити на опаленні і створити додатковий комфорт

Як відомо, для мінімізації витрат на опалення необхідно спрямувати зусилля на реалізацію двох комплексів заходів:

  1. Підвищення ефективності роботи системи опалення.
  2. Зниження теплових втрат за рахунок утеплення.

У даній статті ми коротко розглянемо варіант підвищення коефіцієнта корисної дії системи опалення приміщень. За рахунок установки системи опалення «тепла підлога».

Чому тепла підлога ефективніша за традиційні батареї

Розуміння переваг теплих підлог – основа для прийняття рішення для їх установки. Тому коротко відзначимо основні переваги таких систем незалежно від того, електрична це тепла підлога або водяна. Отже, переваги обігріву приміщень підлогами:

  • Розташування нагрівального елементу внизу. У разі, коли нагрівальний елемент змонтований під підлогою, саме підлогове покриття виступає в ролі великої батареї. Як відомо з курсу фізики, тепле повітря піднімається вгору. А значить обігрів кімнати при такому варіанті розміщення джерела тепла буде більш рівномірним і економічним.
  • Відносно низька температура нагрівальних елементів. На відміну від настінних обігрівачів, температура підлоги підтримується на значно нижчих температурах. Фізики кажуть, що для нагрівання одного і того ж предмета на 1 градус при більш низькій температурі потрібно менше енергії, ніж при високій. Наприклад, нагріти воду з 10 градусів до 11 буде менш витратним в порівнянні з її ж нагріванням від 59 до 60 градусів. Крім того, більш низька температура нагріву робить перебування людей в приміщенні більш безпечним. Особливо, якщо в сім’ї є діти або домашні тварини.
  • Комфорт перебування в приміщенні. Зрозуміло, що ходити по теплій підлозі значно комфортніше, ніж по крижаній. Помічено, що якщо тепло йде від підлоги, то в приміщенні можна комфортно перебувати при більш низькій температурі повітря. І навпаки. Якщо підлога холодна, людині буде холодно, навіть не дивлячись на відносно тепле повітря.
  • Підтримка зазначеної температури повітря. Всі системи комплектуються набором різноманітних датчиків і регуляторів. Які дозволяють підтримувати в приміщенні постійну температуру. Таким чином, можна уникнути зайвої перевитрати енергії.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: