Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Переваги життя в котеджних містечках

Коттеджный городок

Більшість сімей сьогодні при виборі житла, схиляються на користь будинку в котеджному селищі чи містечку. По-перше, це престижно. По-друге, зручно і комфортно. По-третє, при наявності розвиненої інфраструктури, існує можливість створення свого, індивідуального життєвого простору.

При вивченні оголошень з продажу будинків варто звернути увагу на локальне розташування нерухомості: котеджне містечко, садівниче товариство або ділянка відноситься просто до земель населеного пункту. Очевидно, що проживання в сучасному котеджному містечку характеризується великою кількістю переваг. Давайте розглянемо їх докладніше.

Каменем спотикання може виявитися вартість проживання в даному комплексі. Це ціна землі та споруди, щомісячна оплата комунальних та інших послуг, що залежать від рівня містечка. Чим він вищий, тим більше доведеться платити. Вибір, в будь-якому випадку, залишається за Вами, а переваги, на наш погляд, того варті.

Вклавши гроші в будинок і землю, людина набуває такі можливості та відчуття власності, яких не дасть жодна квартира. Вибір архітектурного стилю, кількість кімнат, їхнє розташування – все у Ваших руках. Навіть, якщо з’явиться бажання перебудувати котедж, це питання без проблем буде вирішено. Тоді як міські споруди обмежені в сфері перепланування. Ваша земля дозволить вам реалізувати найсміливіші та унікальні ландшафтні задуми. Неповторністю ділянки стане сад, клумби, ставок. Тут чудово розміститься зона відпочинку з басейном, можлива споруда лазні. При бажанні можна створити городні грядки та багато іншого, що дозволить Вам відчути себе повновладним господарем.

Величезною перевагою таких містечок і селищ є екологічно чиста атмосфера. Тому що будуються комплекси зазвичай на берегах озер і річок (за їхньої наявності), поруч з лісовою і парковою зоною. Високий рівень безпеки – ще одна перевага котеджного містечка. Кваліфікована охорона, камери відеоспостереження, КПП на в’їзді. Все створено для підвищення Вашого спокою і впевненості в безпеці.

Тут чудово поєднується розвинена сучасна інфраструктура з затишком і теплом оселі. Багатьом знайоме життя в багатоквартирному будинку, чується, практично все. Тут все по-іншому. Від сусідів відокремлюють двір, огорожі, відстань. За порядком на території стежать співробітники служби експлуатації. В їхні обов’язки входить прибирання вулиць, догляд за зеленими насадженнями. Вони забезпечують освітленням дороги та громадські зони. У їхньому веденні також вивезення сміття, обслуговування інженерних комунікацій. Функціонує цілодобова диспетчерська служба для запобігання та ліквідації непередбачених ситуацій.

Сьогодні, на тлі даних переваг, за рівнем і якістю життя, які часом перевищують міську реальність, котеджні містечка і селища стали прекрасним рішенням для багатьох людей. На даний час все виразніше намічається ліквідація кордонів між містом і котеджними селищами. В цьому велику роль відіграє розвиток інфраструктури, зростання кількості приватного автотранспорту, прокладання нових зручних маршрутів, що зв’язують центральні райони міста з селищами.

Кілька порад, які стануть в нагоді при виборі місця проживання. При самостійній оцінці котеджу та визначення вартості земельної ділянки слід врахувати деякі моменти:

  • обов’язкове вивчення репутації забудовника;
  • етап будівництва на час покупки котеджу;
  • використані будівельні матеріали;
  • розмір земельної ділянки, а також, площа котеджу;
  • наявність під’їзних доріг та їх якість;
  • функціонування охорони та експлуатаційних служб;
  • рельєфні особливості ділянки;
  • цільове призначення землі та інші фактори.

Насолоджуйтесь життям у власному будинку, на власній землі!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: