Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Переваги покупки квартири в новобудові Києва

Новостройки Киева

Найбільш привабливим придбанням для потенційних покупців нерухомості є покупка квартири в новобудові Києва. На сьогоднішній день житло в новому будинку стає найприйнятнішим варіантом успішного капіталовкладення і подальшого комфортного проживання.

У гонитві за клієнтом, численні фірми забудовники пропонують різні бонуси у вигляді мінімальної ціни і поетапної безвідсоткової оплати квадратних метрів. Новобудови Києва, а точніше квартири в них, представлені на багатьох спеціалізованих сайтах оголошень. Користуючись зручним пошуком і системою фільтрів таких сайтів, можна знайти нерухоме майно на будь-який смак і гаманець.

Переваги покупки квартири в новобудові

Квартири на первинному ринку стоять в перших рядках рейтингу доступного житла. Оцінка квартир в споруджуваному або зданому в експлуатацію будинку набагато нижча за рівноцінне за площею помешкання в старому житловому фонді. Головним фактором цього явища стає повна відсутність внутрішнього оздоблення. А в деяких варіантах і міжкімнатних перегородок. Це надає відмінну можливість не тільки на свій смак оформити дизайн своєї квартири, але і частково спроектувати планування і метраж приміщень.

Всі нові будинки будуються з урахуванням сучасних технологій і європейських стандартів якості. Які гарантують довговічну експлуатацію і повну комфортабельність будівельних об’єктів. Інженерні інновації дозволяють максимально вдосконалити звичні зручності і забезпечити повсякденну безпеку мешканців. Проживання в новому будинку позбавляє від безлічі проблем, пов’язаних з несправністю старих комунікацій і старістю будівель багаторічної споруди.

Що вибрати: новобуд або «вторинку»?

Житловий простір в новобудові абсолютно не можна порівняти з малогабаритністю квартир на вторинному ринку нерухомості.

не тільки в шикарних апартаментах, але і в стандартних квартирах економ-класу є:

  • світлі просторі кімнати,
  • кухні-їдальні,
  • місткі холи.

Продумане планування надає широкий спектр можливостей для втілення дизайнерських задумів і реалізації проектів про власний затишному будинку.

Важливою перевагою нових будівель, безсумнівно, є місце розташування. Як правило, вони побудовані в районах з розвиненою інфраструктурою, і в зонах з комфортними умовами проживання. Наявність різноманітного транспорту, шкіл, дитячих садків, магазинів істотно полегшує повсякденні турботи і дозволяє економити вільний час. Не витрачаючи його на тривалі переїзди.

Багато нових будинків Києва будинки обладнані підземними парковками та закритою прибудинковою територією з цілодобовою охороною. Чисті облаштовані дитячі майданчики являють собою контраст старим дворам, заполоненим автомобілями мешканців.

Придбання квартири в новобудові столиці не тільки відрізняється вигідністю угоди в матеріальному плані. Але і стає запорукою проживання у відмінному будинку європейського рівня з відповідною якістю життя. Купивши житло в новому будинку, ви маєте повноцінну можливість побудувати власний світ комфорту. І втілити в життя найзаповітніші бажання про домашній затишок.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: