Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИПереваги вишки тури та будівельних лісів

Строительные леса и вышки туры

Підсобні пристрої та конструкції, зокрема, такі, як вишка тура і ліси, є незамінними при проведенні різних будівельно-ремонтних, монтажних, відновлювальних і реставраційних робіт. Вони застосовуються як зовні будівель, так і всередині. Та дозволяють розмістити на них і робітників, і різні будівельні або оздоблювальні матеріали.

У сучасному світі будівництво будинку – це не тільки зведення стін і даху, але і оформлення фасаду, прокладка інженерних комунікацій, електротехнічне оснащення будинку. Під час проведення будівельних, монтажних та інших робіт гостро постає необхідність в надійному і якісному обладнанні. Крім підбору необхідних будівельних матеріалів, необхідні умови для ефективної роботи. Для роботи на висоті потрібно тимчасове допоміжне спорудженні, що забезпечує безпеку проведених робіт.

Необхідними властивостями володіють вишка туру і будівельні ліси. Залежно від складності виконуваної роботи роблять необхідний вибір між видами конструкцій.

Будівельні ліси – види конструкцій і особливості використання

Будівельні ліси в основному використовуються на великих висотах. Встановлюються вони тимчасово, і раніше представляли собою досить хитке побудова. У наш час завдяки сучасним матеріалам дане обладнання ― надійна і безпечна конструкція. Завдяки тому, що ліси, як павутина оперізують будівлю, на них може працювати велика кількість майстрів одночасно. Матеріал виготовлення дерево або метал.

Ліси розрізняються за способом кріплення. Клинові ліси – надійні, витримують досить великі навантаження, можливе використання їх при реставраційних роботах. Тип з’єднання – клинове фіксування, завдяки чому вони швидко розбираються. Крім того, всупереч розхожій думці, цілком можливе застосування їх на об’єктах з нестандартною архітектурою.

Рамні ліси мають невисоку вартість, і в основному використовуються для штукатурних і фарбувальних робіт, в силу чого досить популярні. Недолік полягає в тому, що вони не пристосовані для роботи з нестандартними фасадами. Тип з’єднання – жорстко виконана рама. Штирьова рама – швидкий монтаж і демонтаж, витримують великі навантаження. Недолік – виконані з металу, тому мають велику вагу і досить високу вартість. Тип з’єднання – штир.

Хомутові ліси – для професіоналів, використовуються для дуже складних об’єктів. Всі розміри підбираються і виконуються конкретно під певний об’єкт. Кріплення – неповоротні та поворотні хомути. На сьогоднішній день стають досить поширеними в силу своєї універсальності. Зовсім недавно ліси використовувалися один раз, після чого руйнувалися, сьогодні будівельні ліси можна використовувати багаторазово.

Вишка тура – сфера застосування

Вишка туру найчастіше використовується для монтажних, електротехнічних та оздоблювальних робіт і всередині приміщення, і зовні. Завдяки вишці робітники мають безпосередній доступ до місця проведення робіт. Сама вишка являє собою конструкцію у вигляді вежі з плоских решіток. Нижня частина кріпиться на базу з колесами і гвинтовими опорами. По суті, ця конструкція – будівельні ліси на колесах.

Відрізняються вишки по висоті, вантажопідйомності, розмірі настилу і матеріалу виготовлення. На сьогоднішній день на ринку представлений широкий спектр пересувних вишок. Матеріал виконання найчастіше алюміній, що забезпечує малу вагу виробу. Також використовують і сталь, що гарантує міцність і надійність.

Для вірного вибору типу вишки вам необхідно враховувати специфіку запланованих робіт. Наприклад, якщо поверхня нерівна, необхідна комплектація бічними опорами. Хоча це і значно збільшує вартість. Для роботи на висоті від 10 м існують спеціалізовані вишки. Для забезпечення безпеки і стійкості на такій вишці встановлені бічні стабілізатори. Якщо вишка призначена тільки для внутрішніх робіт, вимога до зовнішнього захисного покриття знижується, можливе використання оцинкованого заліза, що знижує ціну.

Більш надійна стійка вишка має цілісну основу, вишка для частого транспортування – розбірну. При необхідності можна встановити лебідку для підйому інструментів і матеріалів. Залежно від комплектації і вимог до експлуатації ціна значно різниться. Вибір за вами.

Будівельні ліси або вишка тура – що вибрати?

Вибираючи між вишкою турою і будівельними лісами необхідно враховувати фактори, якими є:

  • висота проведених робіт,
  • складність монтажу,
  • характеристики об’єкта,
  • місце проведення робіт,
  • вимоги до техніки безпеки.

Крім того, при виборі вишки тури необхідно звертати увагу на технічні характеристики, кліматичні умови виконання, марку матеріалу виготовлення, стійкість до вітрових навантажень.

При виборі будівельних лісів визначте вид робіт, складність геометрії будівлі, матеріал виготовлення.

Незаперечні переваги вишки тури: мобільність, можливість проведення робіт всередині приміщення, компактність. Переваги будівельних лісів: надійність, можливість роботи на великій висоті.

При грамотному виборі того чи іншого виду обладнання якісна і високоефективна робота ваших майстрів вам забезпечена.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ