Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Перевезення крихких вантажів від «Smart Move»

Вантажівка із меблями всередині

Під час переїзду у багатьох часто виникають питання щодо технічних аспектів процедури. Адже переїзд – далеко не та подія, з якою ми стикаємося щодня. Однак, хоча б одного разу в житті, за статистикою, людина стикається з переїздом в інше житло. Відповідно підійти до технічної частини переїзду слід ґрунтовно. У цій статті ми розберемося, як краще підготуватися до переїзду, а саме перевезти крихкі речі, меблі тощо.

На які етапи можна поділити перевезення?

Процес вантажоперевезення можна умовно поділити на кілька етапів:

 • підготовка, планування (вибір засобів та інструментів для перевезення);
 • пакування, підготовка технічної складової;
 • завантаження, перевезення, розвантаження;
 • розміщення вмісту (за потреби).

Якщо ви продумали кожен із етапів, значить вже убезпечили себе від ймовірних невизначеностей під час переїзду.

Процес підготовки

Щоб розпочати роботу, перед основною частиною необхідно провести певну кількість процедур, щоб гарантувати збереження меблів. Спочатку слід вибрати найбільш підходящий пакувальний матеріал. Звісно, що заводська упаковка меблів навряд чи зберіглася, тому можна розглядати багато варіантів.

З усіх видів упаковок для дерев’яних меблів ми рекомендуємо повітряно-бульбашкову плівку, а також стрейч.

Якщо йдеться про невеликі меблі, то можна використовувати картонні коробки. У разі більшого навантаження додамо ще й скотч для кращої фіксації.

Що стосується однієї з основних частин роботи, транспортування, ви завжди повинні перевіряти веб-сайт компанії, до якої ви звернулися, щоб дізнатися, чи є у них необхідний транспортний засіб. І буси, і газель ідеально підходять для роботи з меблями. Тут значення має лише розмір вантажу. Також важливо вибрати транспортний засіб, який не тільки відповідає всім необхідним критеріям, але і з відповідним навантаженням кузовом, адже у разі аварійної ситуації, ризику піддається не тільки авто, а й вантаж всередині.

Упаковка крихкого вантажу

Під час підготовки до переїзду варто визначитись, яким способом Ви будете перевозити свої крихкі, тендітні речі. Особливу увагу варто приділити упаковці. Чим краще ви це зробите, тим більша можливість побачити свої речі неушкодженими після транспортування. Декілька порад, як краще убезпечити свій вантаж:

 • для упаковки можна використовувати спеціальну плівку з бульбашками, одяг, рушники, папір (або старі газети) тощо;
 • недостатньо просто обернути келих, чашку чи вазу чимось м’яким, слід повністю заповнити усі порожнини, наприклад клаптиками паперу чи картону;
 • розташуйте крихку річ у центрі ящику/сумки;
 • у коробці не повинно залишатися вільного простору, крихкий предмет потрібно щільно зафіксувати, щоб він не бовтався під час транспортування;
 • не утрамбовуйте дуже багато в одну валізу, щоб вона не розірвалася.

Самому чи з чиєюсь допомогою?

Ми вже торкалися теми упаковки, але це ще не все. Незалежно від того, який її вид ви оберете, ви повинні бути на 100% впевнені, що він захистить ваші меблі від різних ударів і вібрацій, які можуть виникнути як при транспортуванні, так і від впливу різних погодних явищ, а тут уже залежить, в яку пору року ви звернулися за послугами вантажних перевезень до мувінгової компанії.

 • Крім всіх послуг, які вони вам запропонують, є ще й вантажники, які візьмуться за найскладніші роботи у будь-який час та в будь-яку погоду. Звичайно, можна все зробити самому, але чи не простіше заощадити власні сили? Крім того, непідготовлена людина може пошкодити не лише свій вантаж, а й завдати шкоди своєму здоров’ю;
 • крім основних обов’язків, вантажники займаються збиранням та розбиранням меблів, через що їх по праву можна називати універсальними фахівцями. І не тільки тому, що вони беруть на себе більшу частину навантаження та належним чином забезпечують якість роботи;
 • важливими є монтажні роботи, які слід довіряти професіоналам. Вантажівки ідеально підходять для цієї роботи, особливо коли потрібно вивезти меблі, які після прибуття перевозилися в розібраному стані. Зрештою, остаточне рішення буде за вами, тому що ви маєте право діяти так, як вважаєте за потрібне, або самостійно, або за допомогою мувінгової компанії.

До кого звернутися по вантажоперевезення?

Серед усіх мувінгових компаній на ринку України рекомендуємо звернутися до професіоналів із Smart Move. Ця професійна команда бере на себе повну відповідальність за послуги. Фахівці цінують свою багаторічну репутацію серед клієнтів, тому ґрунтовно підходять до кожного замовлення. Компанія має власний автопарк із охайними вантажівками, що зробить ваш переїзд комфортним та ефективним. Вам точно стане у нагоді також досвідчений персонал від логістів до вантажників.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: