Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Платна стоянка або гараж: що вибрати?

Стоянка или гараж для авто

Перш ніж придбати нову машину, кожен автовласник замислюється над тим, де він буде її зберігати. Вибір, в загалі-то, невеликий: залишати у дворі, під вікном квартири, ставити на платну стоянку, що охороняється. Або все ж таки вкласти ще кошти (іноді практично рівні вартості самого автомобіля) і придбати гараж.

Єдиним плюсом першого способу є його безкоштовність, хоча така «економія» може в подальшому обійтися дуже дорого. І ця економія не покриває всіх недоліків зберігання машини «під вікном». А ось два інших способу варто розглянути докладніше, щоб вибрати такий, що найбільш підходить саме Вам.

Гараж: переваги та недоліки

Як і у випадку з придбанням житла для себе, до оцінки будинку для автомобіля потрібно підходити дуже відповідально. Розглянемо спочатку всі переваги використання гаража. В першу чергу, це захист, який рятує від непрошених гостей, негоди і шкідливого впливу атмосферних опадів. Міцні ворота, хитрі замки і додатковий пультовий захист вбережуть машину від викрадення.

І навіть якщо на вулиці йде дощ або сніг, всередині гаража сухо і відносно тепло. А тому автомобілю не загрожує корозія, краще зберігається його лакофарбове покриття. Крім того, в критому приміщенні кузов і скло машини захищені від пошкоджень під час граду або сильного вітру.

Якщо гараж знаходиться на території кооперативу, то щомісячна плата (членські внески) буде набагато менше аналогічних витрат за місце на стоянці. Автомобіль можна залишати надовго, знаючи, що він в безпеці. І не треба переживати, що звичне місце може бути зайнято іншою машиною, якщо довелося затриматися.

Ще однією з переваг при оцінці гаража, як способу зберігання авто, є те, що він стає додатковим особистим простором. У гаражі зручно зберігати зимову або літню гуму, запчастини. Можна провести нескладний ремонт, наприклад, замінити ті ж шини або поміняти масло.

І, нарешті, гараж – це теж об’єкт нерухомості, який може приносити дохід. Його можна здавати в оренду або продати, якщо він знаходиться в незручному місці. Або просто став для власника машини неактуальним. При цьому оціночна вартість нерухомості з кожним роком може зростати.

Незважаючи на всі переваги, у гаражного зберігання є і свої недоліки, про які теж слід знати. Найістотнішим, мабуть, є висока ринкова вартість придбання. Крім того, існує і така проблема, як віддаленість гаража від місця проживання.

Іноді, щоб дістатися до нього, автомобілістам доводиться користуватися громадським транспортом. Якщо приміщення сире, то це позначиться на фізичному стані при оцінці автомобіля та його технічних характеристиках. Гараж, як і будь-яке приміщення, вимагає догляду: своєчасного ремонту воріт і даху, наведення порядку всередині.

Таким чином, до вибору та оцінки гаража варто підходити дуже відповідально. І, якщо мінуси виявилися істотніше, або поки гараж недоступний з фінансових причин, то варто подумати і про інші способи. Наприклад, про автостоянки, що охороняються.

Стоянка: переваги та недоліки

Стоянка для авто в Києві

Головною перевагою охоронюваної стоянки є те, що найчастіше територія її обнесена парканом і цілодобово знаходиться під охороною. Найчастіше стоянки знаходяться недалеко від житлових будинків. Якщо гараж розташований в іншому районі міста, а стоянка прямо під боком, то розумніше, звичайно, робити вибір на користь останньої. На жаль, на цьому всі переваги стоянки і закінчуються. А ось недоліків можна привести набагато більше.

Тут машини знаходяться під відкритим небом і не захищені від шкідливого впливу навколишнього середовища. У автомобіля найчастіше відсутнє постійне місце. Тобто, приїхавши пізніше, потрібно витратити час, щоб знайти вільну ділянку для паркування. Частенько автомобіль може виявитися заставленим «сусідами». І буде потрібен додатковий час, щоб просто виїхати зі стоянки.

Якість охорони може бути дуже невисокою. М’яко кажучи. Ніхто не гарантує збереження речей, залишених в машині. На стоянках трапляються дрібні ДТП, а також і конфлікти між водіями.

То що ж вибрати?

В результаті явні переваги має гараж, але підійти до його вибору автовласник повинен дуже відповідально. Слід враховувати кілька важливих зауважень.

Найкращим варіантом буде капітальна неопалювана споруда. Це допоможе захистити автомобіль від шкідливих атмосферних впливів. Особливу увагу треба приділити і конструкції гаражних воріт. Вони можуть бути металевими або дерев’яними. А висота їх відкриття повинна відповідати розмірам автомобіля з урахуванням можливої наявності багажника на даху. Бажано, щоб гараж знаходився недалеко від місця проживання. Перед покупкою варто обов’язково оцінити інженерні комунікації: перевірити стан електропроводки і наявність вентиляції.

Ну а вже оформляти угоду потрібно з дотриманням всіх юридичних формальностей. Як і при купівлі будь-якого іншого об’єкта нерухомості. В ході цієї процедури нотаріус зажадає від Вас проведення експертної оцінки майна. І в цьому питанні ми із задоволенням Вам допоможемо!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: