Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Подаруй те, не знаю що: як робити запам’ятовуються подарунки?

Как правильно делать подарки

Навіть якщо ви вважаєте себе відмінним дарувальником — прочитайте цей матеріал. Він надихне на нові ідеї, а може і змусить переглянути старі звички. А тим, хто втрачається при необхідності щось подарувати, точно варто прочитати до кінця!

Отже, куди і за чим йти? Якщо вішліста немає, зверніть увагу на оригінальні подарунки Gifty, магазини українських виробників, майстрів та маркети. Там є шанси знайти креативні і небанальні речі.

Враховуйте при виборі:

Захоплення

Про що людина готова підтримати бесіду? Домашні тварини, улюблені фільми, велосипед або туристичні походи

Якщо ви не розбираєтеся в цій темі, то краще доглянути щось непряме. Наприклад, бібліоманам краще подарувати сертифікат в книжковий магазин або набір закладок, а не самі книги.

Стиль

Придивіться до одягу та аксесуарів. Які кольори вибирають, на чому акцентують увагу? Класика, яскраві принти від сучасних дизайнерів або нагромадження фарб з незвичайними поєднаннями.

Зараз багато хто дотримується мінімалізму, тому краще вибирати лаконічні речі якщо немає якихось зачіпок.

Місце роботи

Буває, що сама посада мало про що говорить. Наприклад, проджект менеджер. Чим він займається? Якщо асоціацій ніяких, подумайте про сферу: IT, торгівля, креатив, туризм. Це зрозуміліше і тематичні подарунки знаходяться легко. Але пам’ятайте, що такий підхід хороший для колег або малознайомих людей. У випадку з близькими краще звернути увагу на щось інше з цього списку.

Плани і мрії

Підтримка в починаннях завжди приємна. Хоче освоїти нову мову? Придивіться до календарів, робочих зошитів або ігор на потрібній мові. Почати малювати? Скетчбук і набір фарб. Жити в будиночку біля моря? Картина або плакат з морським пейзажем. Поки ці плани залишаються актуальними, про ваш подарунок будуть часто згадувати!

як робити пам'ятні подарунки

Риси характеру і спосіб життя

Подарунок повинен відповідати натурі. Особливо це стосується почуття гумору! Хтось у захваті від Леся Подерев’янського, а комусь не до душі Гусак. Якщо немає впевненості, краще використовувати нейтральний тон без специфічних жартів.

Підібрати щось під спосіб життя простіше. Мандрівники, яких рідко застанеш вдома, швидше віддадуть перевагу корисні в дорозі речі. А домосіди — аксесуари для дому, пледи, подушки тощо.

Після вибору подарунка залишилося ще пара штрихів:

  • Виберіть і підпишіть листівку – кілька особистих теплих слів, написаних від руки, не будуть зайвими!
  • Їстівне доповнення – шоколад, печиво або чай. Здорово, якщо це буде перегукуватися з подарунком.
  • Упаковка – красива коробка, пакет або обгортка, яка відповідає подарунку. По можливості вибирайте екологічні матеріали, такі як крафтовий папір, мотузка, сухоцвіти або паперові конфетті для декору.

як робити пам'ятні подарунки

Джерело: gifty.in.ua

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ