Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Полімербетон – нове слово в будівництві

Полімербетонні плитки

Таке поняття як «полімербетон» сьогодні охоплює кілька різних видів бетону. Вони мають у своєму складі особливу органічну термореактичну зв’язуючу речовину (епоксидну смолу) і спеціальний дисперсний наповнювач (тальк, кварц або гранітну крихту). Однак, через досить високий вміст дисперсної фракції, вироби з полімербетону не зможуть витримати серйозне навантаження. Тому з нього не роблять, наприклад, будівельні блоки, що застосовуються в якості опорних елементів. Але широко використовують у вигляді інтер’єрного або фасадного декору.

Крім своєї основної назви, полімербетон також досить часто називають пластоцементом, пластбетоном і навіть «штучним каменем». Що стосується останньої назви, то воно обумовлюється його істотною міцністю і практично ідеальним схожістю з істинно натуральними мінералами. Тим часом, насправді, всі види полімербетону складаються в більшій частині тільки з природної сировини – граніту, базальту, кварцу.

В ході процесу виробництва полімербетону, всі натуральні компоненти, перемелені в крупу або пісок, з’єднуються за рахунок зв’язує органічної смоли. Завдяки появі сучасних технологій, в даний час його склад істотно поповнився рядом нових компонентів, які допомагають надавати даному матеріалу особливі якості.

Переваги полімербетону

Полімербетонна підлога

Полімербетон в порівнянні з іншими видами бетону, володіє дуже значною кількістю позитивних властивостей. Так, наприклад, незважаючи на істотну міцність, він має досить-таки невелику масу. Це, природно, дає можливість виконувати з нього різні будівельні елементи, що відрізняються своєю легкістю і простотою у використанні.

Іншим унікальним показником полімербетона вважається його практично абсолютна водонепроникність. Це допомагає, в даному випадку, забезпечувати досить високий рівень морозостійкості. Вода, з поверхні такого матеріалу, випаровується майже моментально. Що запобігає можливість виникнення механічних пошкоджень під час заморозків.

У доповненні до всього, полімербетон має абсолютно не слизьку, але і в той же час досить гладку поверхню. Завдяки саме цьому, вироби, виготовлені з такого матеріалу, досить тривалий час не піддаються забрудненню і дуже легкі в догляді.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: