Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Помпи електричні для води як альтернатива кулеру

Электрическая помпа на бутыль 18.9 л

В даний час однією з найактуальніших проблем всього людства є доступ до якісної питної води. Під впливом антропогенних факторів значно знизилася якість чистої води в природі. Одночасно з цим необхідно розуміти, що пити воду з-під крана без додаткової фільтрації може бути небезпечно. Це пов’язано з тим, що у водопровідній воді міститься велика кількість хлору, а також інших шкідливих для людського організму речовин.

Питна вода високої якості просто необхідна кожній людині, адже вода – це життя. Правильно відфільтрована і очищена вода дозволяє не тільки зберегти здоров’я і молодість, але і є джерелом корисних мікроелементів для нашого організму.

Щоб забезпечити себе питною водою високої якості, багато людей замовляють бутильовану очищену воду в ємностях по 19 літрів. Таке рішення є вкрай зручним, адже клієнт отримує достатню кількість води з доставкою. Для того щоб користуватися водою з таких великих бутлів, необхідно додаткове обладнання – помпа або кулер. У домашніх умовах абсолютно недоцільно використовувати кулер, а ось помпа є прекрасним вибором.

Помпа кріпиться на шийку бутля з водою, після чого воду відразу можна набирати. Помпи бувають двох видів:

  • механічні – воду необхідно накачувати самостійно;
  • електричні – щоб отримати воду, потрібно просто натиснути на кнопку.

Природно, вартість механічних помп набагато менше, ніж електронних. Однак останніми набагато зручніше користуватися. Придбати електричну помпу можна у багатьох Інтернет-магазинах.

Що таке електрична помпа?

Така помпа являє собою насос, який працює від електроживлення, дозволяючи комфортно і швидко набирати воду з бутля. Вода через насос буде бігти до тих пір, поки користувач тримає кнопку на помпі.

Користуватися електричної помпою набагато зручніше і простіше, ніж механічної, де для отримання води необхідно багаторазово натискати на неї. Якщо не розрахувати кількість натискань, то води може надійти набагато більше, що зовсім незручно. За допомогою електричної помпи набрати води в будь-яку ємність зможе навіть дитина.

Як працює електрична помпа

Електрична помпа виготовлена з високоміцного, екологічно чистого пластику. Трубка, по якій надходить вода, зроблена з особливого харчового силікону. Він повністю безпечний для здоров’я людини. Всі матеріали підібрані таким чином, щоб ніяк не впливати на смак води.

Помпа працює від акумулятора, який заряджається від мережі. Однієї такої зарядки помпи вистачає на тривалий період, тому не потрібно буде постійно заряджати пристрій.

Як правильно встановити електричну помпу для води

Помпа встановлюється на бутель, об’ємом в 19 літрів. Щоб її закріпити не потрібно ніяких особливих зусиль – це легко, швидко і просто. Процес установки виконується таким чином:

  1. Для початку слід вставити в пристрої акумулятор.
  2. Після цього відкручується і знімається нижній фіксатор.
  3. Помпа встановлюється на бутель з водою.
  4. Далі слід закріпити стопорний фіксатор. Необхідно відзначити, що це слід робити без особливих зусиль, щоб не пошкодити різьблення.
  5. Потім носик помпи вставляється в особливий отвір.
  6. Після цих простих маніпуляцій помпа готова до використання.

Для того щоб зняти електричну помпу, потрібно виконати всі описані вище дії в зворотному порядку, це зовсім просто.

Пристрій необхідно утримувати в чистоті. Для цього слід періодично, у міру забруднення, промивати його чистою водою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: