Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИПро житловий комплекс «Dibrova Park»

Діброва Парк

ЖК Діброва Парк є сучасним мікрорайоном. На території комплексу є не тільки житлові будівлі класу «комфорт», але також передбачено будівництво соціально-побутових об’єктів, паркова зона, алеї та затишні місця для відпочинку. А також безліч майданчиків для дітей. У генеральному плані будівництва мікрорайону закріплено зведення відкритих кварталів, територія яких буде не тільки красивою і облагородженою, але і повністю безпечною.

Вкладників приваблює не просто ультрасучасний і багатофункціональний дизайн і планування квартир, але і можливість самостійно зробити перепланування, якщо це буде потрібно. Завдяки тому, що квартири будуть передаватися мешканцям без внутрішнього оздоблення, кожен зможе самостійно вибрати не тільки стиль оформлення, але і контролювати виконання ремонтних робіт.

Розташування

Комплекс “Dibrova Park” може похвалитися вкрай зручним розташуванням. Наприклад, зовсім недалеко від ЖК знаходяться зупинки:

  • автобуса № 32;
  • тролейбуса №5;
  • маршруток 518, 537 та 575.

В 2018 р було затверджено рішення про будівництво станції метро «Мостицька», яка буде розташована поруч з житловим комплексом, що безсумнівно позитивно відіб’ється на оцінці квартир в житловому комплексі. В даний час найближчі станції це «Сирець», «Нивки» і «Дорогожичі», до яких можна дістатися на громадському транспорті або машині менш ніж за десять хвилин.

Інфраструктура

Зовсім близько до ЖК знаходяться всі необхідні інфраструктурні об’єкти: продуктові та господарські магазини, сервісні центри, кілька шкіл, дитячі садки та багато іншого. Увечері можна прогулятися в дендропарку «Сирець» або в парк «Дубки». Також поруч з ЖК є фітнес-клуби та сучасні спортивні майданчики для дітей і дорослих.

Однак найголовнішою визначною пам’яткою ЖК буде великий торгово-розважальний центр, розташований на території мікрорайону. У ТРЦ можна буде купити продукти харчування і техніку, одяг, а також просто відпочити, сходити в кафе і приємно провести час. Крім цього буде зведена особлива багатоповерхова парковка для машин, на якій можна буде припаркувати 1787 авто.

Також компанія-забудовник буде займатися облагороджуванням прилеглої території. Будуть розмічені велодоріжки, зроблені сучасні та комфортні для пішоходів Тротуари, висаджені алеї молодих дерев, а також поставлені клумби з квітами, над якими працювали кращі дизайнери.

Для дітей зроблять сучасні ігрові зони, які будуть не тільки цікавими і розвиваючими, але і повністю безпечними.

Крім цього в ЖК “Dibrova Park” буде побудований власний амфітеатр, який буде призначений для проведення концертів та інших заходів. Вся інфраструктура комплексу буде повністю доступна кожному мешканцю, адже територія ЖК буде відкритою.

Особливості будівництва

Відповідно до плану комплексу, буде побудовано десять будинків по 26 і 23 поверхи. Будівництво буде реалізовано в кілька етапів. Будинки будуватимуться за сучасною монолітно-каркасною технікою, що гарантує довговічність і надійність. Крім цього дана технологія будівництва дозволяє виконати різні внутрішньоквартирні планування.

Стіни в будинках буде побудовані з цегли, а фасади додатково утеплені за допомогою базальтової вати. Кожен будинок буде забезпечений власною системою автономного опалення.

Види квартир

У першій черзі будівництва будуть зведені дві двосекційні будівлі. Здача пройде в 2022 році, але компанія-забудовник вже приваблює інвесторів і продає квартири. У цих будинках будуть такі види квартир:

  • однокімнатні (площею від 43 до 49 м2);
  • двокімнатні (площею від 60 до 72 м2);
  • трикімнатні (площею від 83 до 95 м2);
  • квартири розташовані на двох поверхах із загальною площею від 97 до 185 м2.

“Dibrova Park” стане елітним мікрорайоном з прекрасною транспортною розв’язкою, безліччю місць для паркування, унікальним плануванням житлових приміщень, розвиненою інфраструктурою і облагородженою, зеленою територією. Тут будуть створені всі умови для комфортного і затишного життя.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: