Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Продаж нерухомості в Києві: чи потрібні послуги ріелторів

Риелтор

Час від часу у кожного з нас виникає необхідність покупки або продажу квартири. Також не рідкісні ситуації здачі або навпаки взяття в оренду житла. А також і будь-який інший операції з нерухомістю. При цьому багато хто розраховує тільки на себе і, відповідно, намагається все зробити самостійно. Ставлення до послуг агентів з нерухомості в нашій країні як і раніше залишається не самим позитивним. Деякі вважають, що це «абсолютно зайві люди», які отримують свої комісійні нібито ні за що.

А тим часом, такі фахівці допомагають заощадити час для своїх клієнтів. І роблять все можливе, щоб угода пройшла максимально ефективно, отримуючи за це непогані комісійні. Негативне ставлення до послуг ріелторів складається через незнання того, що повинен робити такий фахівець. І що можна від нього вимагати, в ході продажу нерухомості, наприклад, в Києві.

Допомога ріелтора при покупці квартири

Звертаючись в агентство нерухомості при покупці квартири, клієнт в першу чергу цікавиться всіма можливими варіантами продаваного зараз житла згідно його вимогам. Можна самостійно вести пошук бажаної квартири, але це займає багато часу. До того ж по зацікавленому об’єкту може виникнути маса питань і доведеться робити ще повторні дзвінки. Агент з нерухомості має доступ до бази продаваного житла, багато об’єктів йому вже знайомі, він може швидко підібрати оптимальний варіант. І проконсультувати з цілого ряду питань:

  • особливості локального місця розташування будинку і району, де знаходиться квартира;
  • поточна ситуація на ринку нерухомості: баланс попиту і пропозиції по аналогічних об’єктах;
  • розміри податків при здійсненні даної угоди;
  • підготовка необхідного пакету документів.

Інше серйозне питання, яке бере на себе ріелтер, це юридична перевірка квартири. Всім відомо про афери, які проводяться на ринку нерухомості. Так ось агент повинен перевірити історію квартири, з’ясувати чистоту попередніх угод, а також можливість здійснення її покупки.

Допомога агента при продажу квартири

Продаючи житло, можна розраховувати на правильну оцінку квартири, пошук покупців і підготовку необхідних документів.

Оцінка квартири самостійно може привести до її довгого продажу. Агент з нерухомості завжди в курсі поточної ринкової ситуації. І знає, за якими критеріями варто виставляти ту чи іншу ціну. Точно так само і в питанні вибору покупця. Професійний ріелтер не буде приводити кого попало, а відразу покаже квартиру зацікавленим клієнтам. До того ж він знає, як правильно рекламувати об’єкт продажу. І як правильно і вигідно для клієнта піднести сильні та слабкі сторони будь-якого приміщення.

Істотним плюсом є оформлення всіх необхідних документів. Процедура ця не з легких, оскільки потрібно обійти безліч інстанцій, отримати відповідні довідки тощо. Оскільки ріелтер робить це часто, то у нього є певні зв’язки у всіх державних органах. Він швидко зможе оформити всі документи, якщо зробити на нього довіреність.

Як вибрати ріелтора

Знайти грамотного фахівця можна в серйозному агентстві нерухомості, яке має хорошу репутацію. Найкраще звертатися за рекомендаціями своїх знайомих і уникати так званих незалежних брокерів.

Винагороду за свою роботу агент може отримати тільки після здійснення угоди. Вимога про аванс послуг ріелтора – це вірний привід звернутися до іншого фахівця. Ну а при здійсненні операції всі операції з передачі грошей повинні проводитися тільки в присутності нотаріуса.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: