Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Професійне переобладнання мікроавтобусів

Переоборудование микроавтобусов

Мікроавтобус – це автомобіль, за допомогою якого можна заробити грошей, здійснюючи Пасажирські перевезення або надаючи дещо інші послуги. На ньому також можна успішно подорожувати всією сім’єю. Нерідко мікроавтобуси використовуються для перевезення гостей в рамках якихось святкових заходів. Для цього салон автомобіля повинен виглядати належним чином.

Якщо щоденні пасажирські перевезення мікроавтобусом вимагають лише м’яких крісел і тонованих стекол, то святкові заходи – це зовсім інший рівень. Підсвічування неоновими лампами, міні-бар, шкіряні дивани, кондиціонер, медіасистема, багаті оздоблювальні матеріали… Все це на заводі в машину не ставиться в стандартній комплектації. А тому вам доведеться звернутися до професіоналів, які проводять переобладнання мікроавтобусів, враховуючи всі ваші уподобання, потреби та побажання. Такі фірми надають в тому числі й послуги з переоснащення автомобілів з суто вантажних у пасажирські. Адже, як відомо, вантажний мікроавтобус на одному і тому ж шасі коштує істотно дешевше свого пасажирського аналога. Саме тому вельми затребувана описуємося послугу переобладнання автомобілів з перетворенням їх з вантажних в пасажирські.

Як вибрати підрядника для переобладнання мікроавтобуса їх вантажного в пасажирський

З чого починається переробка мікроавтобуса у фахівців? Насамперед фірма-виконавець опрацьовує і обговорює з клієнтом терміни виконання робіт, їх умови, вартість послуг і тому подібні моменти. Всі технічні та технологічні рішення, матеріали, комплектуючі будуть підібрані з урахуванням побажань і зауважень клієнта. Якщо ви ніяк не можете визначитися, в якому стилі провести тюнінг салону мікроавтобуса, то і в цьому фахівці із задоволенням допоможуть вам. Вони допоможуть правильно скомпонувати матеріали та аксесуари індивідуально для кожної моделі автівки.

Взагалі фірма з переобладнання мікроавтобусів рекомендує всім клієнтам детально переглянути портфоліо. Воно дозволить попередньо оцінити майстерність фахівців, ознайомитися з дизайнерськими та конструкторськими рішеннями. Деякі клієнти вже на цьому етапі приходять до розуміння, чого ж вони хочуть отримати в результаті. Для будь-якого мікроавтобуса і його власника завжди можна підібрати якусь оригінальну ідею. Коли ця ідея втілиться в реальність, ваш мікроавтобус перестане бути схожим на інші машини. А це, безумовно, ще й суттєво збільшить оціночну вартість вашого автомобіля.

Не тільки переобладнання, але і авто-тюнінг

Які заходи зазвичай має на увазі тюнінг мікроавтобуса найчастіше? Зовнішній тюнінг зазвичай включає в себе установку нових бамперів, обважень, спойлерів, дефлекторів, дзеркал. Скло часто тонується, хоча за бажанням замовника можуть використовуватися і шторки. Усередині машини простір фантазій практично безмежний. Салон, по-перше, можна повністю перетягнути, замінити крісла, встановити столики. Для поліпшення комфорту монтуються кондиціонери.

Професійна переробка мікроавтобуса практично не має меж. Ви можете зробити зі звичайної машини пересувний будинок на колесах з плитою, холодильником, запасом води, туалетом і спальними місцями.

Було б тільки бажання, а талановиті виконавці тут завжди знайдуться! І якщо ви вирішили модернізувати свою автівку, зробити її більш сучасною, переобладнати вантажний фургон на практичний вантажопасажирський або комфортабельний пасажирський мікроавтобус, – довірте справу професіоналам! Адже таких фахівців в Україні досить багато.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: