Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИПрофнастил. Універсальність, довговічність, міцність

Профнастил на заборе

Профнастил є сучасним матеріалом, що виготовляється за допомогою холодного пресування рулонної сталі. На даний момент існує велика кількість видів матеріалу, які мають відмінності по застосуванню, покриттю, гофре, товщині та багатьом іншим показникам.

Основні види профнастилу та його застосування

Кожен вид має власну класифікацію, яка залежить від товщини настилу і його висоти. Якщо правильно поєднувати ці дві умови, то можна досягти необхідної міцності й стійкості конструкції.

У традиційному варіанті профнастил застосовується при покритті стін і покрівлі. Також великою популярністю користуються паркани з профнастилу. Вони вважаються довговічними і доступними для кожного споживача. Стіновий лист вживають в роботі для покриття огороджувальних конструкцій, кріплення фасадів на будівлях, побудови перегородок між приміщеннями, невеликих комор, воріт і хвірток.

Покрівельний профільний настил використовується в більш масовому форматі. Їм покривають дахи, створюють за його участю підпори, ангари, балкони, гаражні приміщення, альтанки. І ще багато інших будівель, які використовуються для господарства. Покрівельний профнастил здатний витримати велике навантаження, загальною вагою до 50 кілограм. Популярність настилу обґрунтована рядом причин: хороший захист від механічних пошкоджень (град, вітер, чужорідні предмети), антикорозійний захист.

Універсальний профільний настил виготовляється за допомогою особливої технології та відрізняється легкістю. Але на відміну від покрівельного, він не характеризується високою несучою придатністю.

Головна ознака, який допомагає у визначенні причетності профілю до того чи іншого типу – це жорсткість. Цей показник співвідноситься з розміром гофри.

Аналізуючи пропозиції будівельних інтернет-магазинів, можна помітити, що матеріал відрізняється також за видами покриття:

  • оцинкований;
  • оцинкований пофарбований;
  • покритий полімерним покриттям;
  • включає всі покриття.

Технічні характеристики профнастилу:

Існує спеціальний ряд позначень, які допомагають визначитися у виді матеріалу, розібратися в його характерних особливостях. Наприклад, якщо в позначеному матеріалі назва починається з букви С, то він буде застосуємо в якості стінового профнастилу. Наявність початкової літери Н скаже про те, що це покрівельний вид профільного настилу. При вживанні двох букв НС можна зробити висновок про універсальність матеріалу, який можна використовувати як для покрівлі, так і для зводяться стін.

Профнастил може мати різну товщину листа, але мати при цьому однакову висоту. Довжина ж може варіюватися від 0,5 метра до 12 метрів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ