Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИРемонт Apple – до кого звернутися?

Ремонт Apple

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний пристрій: телефон, планшет «читалка», медіаплеєр тощо. Багато хто віддає перевагу гаджетам виробництва компанії Apple. І, на жаль, більшість людей хоча б раз стикалися з ситуацією, коли хтось з необережності впустив або сів на мобільну річ. Це призводить до механічних пошкоджень, і апарат виходить з ладу. І це стосується не тільки дешевих мобільних пристроїв, поламатися можуть і дорогі пристрої, незалежно від того, хто виробник.

Ситуація ускладнюється наступною обставиною. Як багатьом відомо, в Україні немає офіційного фірмового Сервісного центру Apple. Тому власники iPhone, iPad і MacBook звертаються в місцевий сервісний центр, наприклад AppleLab. Ремонт обладнання Apple в сервісному центрі Києва відбувається наступним чином. Якщо випадок поломки визнається гарантійним, то гаджет відправляється для ремонту в одне з представництв компанії-виробника в Європі. Якщо ж має місце механічне пошкодження, або термін гарантії закінчився, фахівці сервісного центру AppleLab проведуть ремонт на своєму обладнанні.

Заміна скла в iPad і iPhone – найбільш поширений вид ремонту

Наприклад, взяти iPad. Ідеальний планшет, без проблем працює, багатофункціональний, компанія apple дає гарантію на тривалий термін. Але буває так, що і його доводиться ремонтувати. Найбільш частий ремонт – це заміна скла ipad 3 або інших поколінь.

Чому доводиться міняти скло? Це ніяк не пов’язано з його якістю або недоробкою виробника. І поламати скло без сторонньої допомоги вельми складно. Найбільш часта поломка пов’язана з тим, що пристрій впустили або ж на нього випадково хтось наступив або сів. Саме такий вплив і призводить до того, що екран перестає працювати, можуть поплисти кольору або взагалі може не горіти підсвічування.

Як показує практика, відновити екран практично ніколи неможливо. І тому доводиться звертатися в сервісний центр Apple. Не варто самостійно намагатися поміняти скло, це можуть зробити тільки досвідчені фахівці. Оскільки заміна екрану вимагає певних знань, досвіду і наявність спеціальних інструментів. Помінявши скло кустарним способом, ви можете понести великі витрати.

Ще одна проблема, яка трапляється у власників мобільних пристроїв – екран загоряється всіма кольорами веселки або світитися тільки білим кольором. Таке відбувається, в основному тоді, коли пристрій заливають рідиною або його вдарили. При ударі потрібно просто заміна екрану. Але, якщо iPad або iPhone був залитий, то все залежить від того, наскільки довго він знаходився у воді. У будь-якому випадку, варто звернутися в сервісний центр і обов’язково сказати причину поломки, якщо вона вам відома.

Вартість ремонту буде залежати від самої поломки, якщо це механічне пошкодження, то це одна ціна. Яка залежить у великій мірі від вартості нового екрану. А якщо пристрій потонуло у воді, то тут вартість вже все залежить від того, на скільки сильно постраждало пристрій. І чи потрібна заміна тих чи інших елементів. Приблизні розцінки на нові екрани можна дізнатися в Інтернеті, відвідавши сайт по ремонту продукції торгової марки Apple – сервісний центр AppleLab.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ