
В дорожньо-транспортну пригоду може потрапити будь-який автомобіль. Ця аварійна ситуація викликає найголовнішу проблему – загрозу здоров’ю та життю власника авто та пасажирів. Наступна за важливістю проблема – технічний стан авто та необхідність його відновлення або ж ухвалення рішення про придбання нового авто.
Компанія “Захід Авто Сервіс” у Львові пропонує якісний і швидкий, виконаний майстрами на спеціалізованому обладнанні, огляд і ремонт бусів вантажного сегменту та мікроавтобусів для пасажирських перевезень.
Оцінка пошкоджень та які пошкодження є критичними
Якщо мікроавтобус або вантажний бус отримає після дорожньо-транспортної пригоди пошкодження, що становитимуть до 50% втрати кузова та механічних елементів, такий автомобіль підлягає ремонту. Проте це приблизна оцінка. Її необхідно уточнювати на станції технічного обслуговування з врахуванням вартості нових та замінених запасних частин.
Навіть якщо кількість необхідних для заміни деталей перевищує 50%, вартість придбання та встановлення у деяких випадках може бути значно меншою, ніж придбання нового автомобіля.
Некритичні пошкодження
До некритичних пошкоджень, які не вимагають складного і вартісного ремонту, можна віднести більшість пошкоджень поверхні кузова. Повернути в роботу автомобіль можна після виконання наступних ремонтних робіт:
- корекцію геометрії кузова;
- пошкодження лакофарбового покриття;
- ліквідацію наслідків ударів, які спричинили розбиття скла;
- пошкодження шин і коліс;
- ремонт після ударів по елементам інтер’єра.
Значні пошкодження: потреба збалансувати вартість відновлення та покупку нового авто
Якщо під час ДТП автомобіль зазнав значних ушкоджень, його відновлення може бути під питанням. До таких пошкоджень зазвичай відносять:
- значну механічну руйнацію ключових конструктивних елементів авто, які впливають як на якість роботи автомобіля, так і на його безпеку – двигун, рама;
- руйнацію значного сегмента ходової частини – суттєве погіршення керованості авто або повне припинення його роботи;
- знищення або невідновне пошкодження електронних блоків керування автомобілем, що можуть стати причиною необхідності відновлення всієї електронної системи або більшої частини її елементів.
Для того, щоб остаточно визначитись із тим чи варто ремонтувати автомобіль після ДТП, слід врахувати також декілька не менш важливих факторів, що впливають на ухвалення такого рішення. Наприклад, складніше і менш вигідно відновлювати роботу старого автомобіля, який і без такого ремонту має сильний рівень зносу.
Водночас відновлення автомобілів, до яких продають якісні запасні частини та які можна ефективно та безпечно використовувати і після ДТП – найкращий варіант для більшості випадків обслуговування авто після аварії.