Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Ремонт в двокімнатній квартирі. Делегуйте!

Квартира до и после ремонта

Чому вигідно і зручно делегувати процес ремонтних робіт і замовити ремонт в двокімнатній квартирі у фірмі, яка спеціалізується на ремонті? Про це ми поговорили з експертами спеціалізованої компанії «НЕОСТРОЙ».

Переваги ремонту під ключ

Коли Ви замовляєте ремонт у будівельній компанії, Ви уникаєте багатьох ризиків. У таких фірмах працюють тільки професіонали. А це означає, що вони точно знають, що робити, і зможуть вирішити навіть не стандартну задачу. У будівельній справі дуже важливо знання технологічних процесів, фізичних, механічних і хімічних властивостей різних матеріалів. Порушення технічного процесу може спричинити за собою необхідність все переробляти. А це зайві витрати грошей та часу.

З індивідуальним фахівцем Ви працюєте тільки за усною домовленістю, тобто по суті ніякої відповідальності він не несе. Якщо він виконав роботу не якісно, Ви просто шукайте іншого майстра. З компанією Ви підписуєте договір, і якщо якість роботи незадовільна, слідують санкції. А тому фірми більш мотивовані до якісної роботи.

Крім того, будівельні компанії за рахунок багатого досвіду і налагоджених зв’язків добре орієнтуються в ринку будівельних матеріалів. А тому знають, де можна придбати необхідні ресурси дешевше, на чому заощадити. І обов’язково порекомендують Вам вигідні варіанти.

Що стосується вартості, замовити ремонт «під ключ» зазвичай виявляється дешевше, ніж самому виступати в ролі виконроба і знаходити фахівців для виконання робіт, які вимагають кваліфікації. Це – факт, підтверджений досвідом і багатьма прикладами.

Чи потрібно контролювати процес?

Бажано час від часу перевіряти хід роботи. І не для того, щоб стежити за робітниками і намагатися вловити момент, коли вони ухиляються. Ні, справа не в довірі, а в правильній комунікації і націленості на загальний результат. Навіть якщо Ви заздалегідь все обговорили, в процесі підсумковий варіант обробки може відрізнятися від того, що Ви уявляли. Трохи не той відтінок стін, трохи відмінна фактура від того, що намалювала ваша фантазія, може вам не сподобатись. А тому бажано після початку певного процесу заїхати в квартиру і подивитися, що виходить. Так Ви уникнете ризиків і позбавите себе і команду від необхідності переробляти виконану роботу.

Крім того, з фірмою ви домовляєтеся про те, що приймаєте кожен етап робіт. Тобто зробили чорнову обробку – Ви перевіряєте якість і затверджуєте цей етап. Але контролювати сам процес немає необхідності, професіонали відмінно знають, що роблять.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: