Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Ручні штабелери – як оцінити та вибрати

Ручной штабелёр

Якщо Ви дорожите своїм здоров’ям або здоров’ям своїх співробітників, тоді Вам неодмінно варто придбати такий незамінний пристрій як штабелер.

Що таке штабелер?

Це незамінний помічник на вашому складі або в магазині. Щоб уникнути прийому на роботу зайвих співробітників і «робочих рук», Вам варто придбати таке, здавалося б, не хитромудрий, але дуже ефективний пристрій. Штабелер окупиться буквально через кілька місяців і прослужить Вам ще багато років. Досить вигідне придбання. На сьогоднішньому ринку подібного обладнання існує три основних види штабелерів:

 1. гідравлічні;
 2. електро-штабелери;
 3. самохідні моделі.

Електрична і самохідна техніка заслуговує на окрему увагу. Але в рамках даної статті ми поговоримо про ручні штабелери. Як про найпоширеніші та водночас доступні зразки подібної складської техніки. Як оцінити таке обладнання, на які характеристики звернути увагу?

Ручний штабелер

Ручний штабелем – це незамінний помічник для роботи в невеликих приміщеннях. Його використовують для навантаження або розвантаження різного роду вантажів. А також для приведення в порядок невисоких стелажів і укладання вантажу в «штабелі». Всі роботи здійснюються за допомогою оператора – людини виконує навантаження або розвантаження товару.

Орієнтовні технічні характеристики більшості ручних штабелерів:

 • 250 кг – власна вага;
 • 1000 кг – вантажопідйомність;
 • 1150 мм – довжина вил;
 • 3000 мм – висота підйому;
 • 900 мм – габаритна ширина.

Ручні гідравлічні штабелери – це найпопулярніший вид штабелерів і найпростіший в експлуатації. Його застосовують для підняття або спуску вантажу. Також він застосовується для переміщення вантажу на невеликі відстані. Наприклад, в межах одного складського приміщення.

Вантажопідйомний механізм здійснює підняття/спуск вантажу за рахунок ручного преса або накачування. Переміщення пристрою також проводиться за допомогою ручного управління.

Технічні характеристики ручного гідравлічного штабелера:

 • 100-1500 кг – вантажопідйомність;
 • 1500 мм – радіус повороту;
 • 1150 мм – довжина вил;
 • 80-3000 мм – висота підйому вил (підйому вантажу).
 • Ці технічні характеристики можуть бути різними в залежності від фірми-виробника обладнання та його конкретної моделі. До речі, про виробників. Ось список деяких з них: компанії «Lema», «BT», «Still», «Otto Kurtbach», «Pfaff Silberblau», «Eurolifter», «Warun», «Скай груп». Великий асортимент штабелерів з ручним супроводом виробляє шведська фірма «Atlet», що спеціалізується на виробництві підйомно-транспортної техніки. Обладнання високої якості випускають скандинавські фірми, найвідомішою з яких у всьому світі є компанія «ВТ Industries». Модельний ряд шведської компанії досить широкий.

  Що стосується покупки, ремонту та обслуговування подібного обладнання в Україні, існує багато спеціалізованих компаній. На їхніх сайті зазвичай представлений великий вибір складського обладнання, який включає в тому числі й гідравлічні ручні штабелери.

  Виробників складського обладнання багато, тому не складе труднощів вибрати ручний гідравлічний штабелер, що буде максимально відповідати саме вашим завданням і цілям. І тоді успіх, мінімалізм, швидкість на складській роботі гарантовані!

  ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
  Вас може зацікавити: