Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Що подарувати бухгалтеру?

Подарок для бухгалтера

У дні свят в бухгалтерію привозять кошики з продуктами і коробки з канцелярським приладдям від партнерів компанії. Вони залишаються в офісі надовго і служать обмінним фондом для вручення подарунків іншим компаніям. Звичайно, деякі витрачаються і на ексклюзивні подарунки. Але це скоріше виняток, ніж правило. На превеликий жаль бухгалтерів. 🙂

Варіанти подарунків для бухгалтера

Всі співробітниці помітили, що бухгалтер Валера змінився і перестав засиджуватися на роботі допізна. Стріла Амура пронизала серце його. А виною тому дівчина Катя з відділу продажів. Яка прийшла до подруг порадитися, який подарунок купити для свого милого бухгалтера. Дівчата навперебій стали їй радити, що купити йому треба в подарунок аксесуар для улюбленого автомобіля або корисну річ для будинку. Брелок-свисток для пошуку ключів і автомобільна кавоварка в подарунок стануть компліментом хорошому смаку дівчини Каті. Хороший тостер для приготування гарячих бутербродів на сніданок стане хорошим подарунком холостяку від милої дівчини. Яка натякає своїм вчинком, що пора покінчити з несистемним харчуванням.

Найгарнішим подарунком для милого бухгалтера від закоханої дівчини стане той, який дозволить їм провести удвох більше часу. Абонемент для двох у фітнес-клуб стане хорошим проведенням часу. Також хорошим подарунком для бухгалтера, змученого одноманітними навантаженнями в офісі, стане запрошення на курси латиноамериканських танців. Через деякий час Валера відчує себе королем вечора на корпоративному святі та запросить свою королеву Катю на танго. Здивування співробітників і захоплення начальника буде прелюдією до кар’єрного росту. Подарунок допоможе милому бухгалтеру відчути прилив сил і відчути здібності очолити відділ.

Гаджет в подарунок

Милий бухгалтер не сидить в офісі в нарукавниках з рахунками, як у старих радянських фільмах. Сьогодні Валера використовує комп’ютерні програми. А збій комп’ютера може привести до непоправних наслідків. Професія вимагає від бухгалтера щодня проходити тест на стійкість стресів. Милим подарунком милому бухгалтеру від Каті будуть навушники з мікрофоном, кружка з відділенням для печива або електробабочка. А хітом подарунків для зняття стресу є іграшка для просторового маніпулювання. Прилад простий і зрозумілий, не треба стукати по столу або стискати кулаки від обурення. Наприклад, під час розмови по телефону з боржниками або наради, на якій підводяться підсумки року, що минає. Подарунок від Каті допоможе бухгалтеру, розвиваючи м’язи зап’ястя, плечей і рук, подолати стресову ситуацію непомітно для оточуючих колег і без шкоди для власного здоров’я.

Ретро-трубка для мобільного телефону дозволить перемикати увагу і за кілька секунд позбавлятися від охопили негативних емоцій. Підготувавшись до розмови з неприємним співрозмовником. Подарунок змусить милого бухгалтера розправити плечі та знайти солідні нотки в голосі. Стильним подарунком для милого бухгалтера стане міні-акваріум для рибок з календарем, годинником-будильником і лампою, який можна поставити в офісі або квартирі і насолоджуватися спокоєм. Для зняття стресу після здачі річного балансу милому бухгалтеру допоможе подарунок у вигляді м’ячика, який наповнений гелієм. А при стисканні м’ячика в руці відчувається приємна м’якість від різнокольорових маленьких кульок.

Найкращий подарунок для бухгалтера

Гарним подарунком для бухгалтера стане годинник, що містить сейф із замком. Адже у кожного бухгалтера знайдуться папери з секретами для зберігання в потаємному місці.

Окрасою офісного інтер’єру стануть колонки зі світловим фонтаном, які вже заправлені водою. Подарунок буде навіювати думки про вічні цінності. Ненав’язливо посуваючи холостяка до бажання позбутися від погано облаштованого побуту з піцою на вечерю в поодинці.

Найкращим подарунком милому бухгалтеру стане увага! Турбота про здоров’я і самопочуття проявиться в маленьких дрібницях, які допоможуть йому знайти радість, щастя. І наповнити свій будинок і офіс позитивною енергією творення!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: