Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЩо слід враховувати при виборі пластикових вікон?

Металлопластиковые окна

На перший погляд може здатися, що пластикові вікна відрізняються тільки ціною. У більшості випадків білі, зі схожими ручками, ущільнювачами, дизайном – відрізняються лише розміром, але системи виробляються індивідуально під параметри конкретних прорізів. Однак насправді між моделями є різниця, і часто суттєва. Тому слід вміти правильно їх підбирати.

І перше, з чого варто почати – це склопакети:

  • вони становлять 70-80% від всієї віконної площі;
  • відіграють ключову роль в теплозбереженні за рахунок спеціальних напилень і заповнень інертними газами;
  • забезпечують звукоізоляцію приміщення.

Найбільш поширені дво- і трикамерні склопакети. Чим вони товщі, чим більше в них стекол і повітряних камер, тим краще вони захищають житло. Але менше пропускають всередину природне світло.

Сучасні технології дозволяють підбирати пакети з різними функціями і характеристиками. Можна вибрати не звичайний, а енергозберігаючий склопакет. Поліпшення характеристик забезпечується за рахунок спеціального напилення на скляну поверхню найтоншої плівки з іонів срібла або олова. А також внаслідок закачування внутрішніх камер інертним газом, зазвичай аргоном. Такі пластикові вікна коштують трохи дорожче, але вони в 1,5 рази краще зберігають тепло!

Другий істотний критерій вибору – віконний профіль. Його роль полягає в тому, щоб виступати «скелетом» системи, а також забезпечувати захист від холоду і шуму. Бажано взяти армований металопластиковий профіль від перевіреного і досить відомого виробника. Тільки таким чином можна домогтися того, щоб конструкція вийшла надійною і вірно служила протягом десятиліть.

Останній аспект, який дуже важливо правильно визначити – фурнітура. Чим вона краще, тим надійніше функціональність віконної системи. Кожен раз, коли ви відкриваєте стулку, ставите її на провітрювання, навантаження йде саме на фурнітурні елементи.

Де купити пластикові вікна в Києві?

Компанія “Люкс вікна” пропонує високоякісні металопластикові вікна за розумними цінами. За інших рівних умов сумлінність продавця часто відіграє провідну роль, адже саме якість збірки і професіоналізм монтажу дозволяють гарантувати, що конструкція прослужить протягом десятиліть без особливих нарікань і проблем.

Якщо у вас є питання щодо вікон і всього, що з ними пов’язано – їх завжди можна задати менеджерам компанії. У штаті підприємства є не тільки кваліфіковані збирачі продукції, а й досвідчені монтажники, які виконують замовлення в повній відповідності з технологічними вимогами і стандартами.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ