Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Що таке аутсорсинг зовнішньої економічної діяльності

Profi Cargo Service

Із розвитком дрібного та середнього бізнесу в Україні широкого поширення набуло явище так званого аутсорсингу. Аутсорсинг – це передоручення ведення частини бізнес-процесів на підприємстві стороннім організаціям. Найпоширенішими і зрозумілими для всіх видів аутсорсингу, є ведення бухгалтерського обліку невеликих фірм, обслуговування парку комп’ютерної техніки. Також до популярних видів послуг аутсорсингу відноситься і експертна оцінка майна і нерухомості. Наприклад, для банків, що видають кредити під заставу майна часто вигідніше співпрацювати з оціночними компаніями, ніж утримувати в штаті кілька оцінювачів для визначення ринкової вартості всіх видів рухомого та нерухомого майна.

З подібних послуг виділяється аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності. Саме йому ми вирішили присвятити цю статтю. Оскільки такі послуги можуть бути корисними для наших клієнтів. Однак мало хто не знає про існування такого вирішення проблемних питань, пов’язаних з імпортом різних товарів або експортом своєї продукції за кордон.

Аутсорсинг ЗЕД – як це працює

Якщо у господарській діяльності підприємства експортно-імпортні операції відбуваються часто і регулярно, навряд чи вдасться обійтися без спеціального співробітника або навіть відділу, який буде займатися цією проблематикою. Однак, якщо імпорт товаром або експорт продукції за кордону за прямими договорами з іноземними партнерами відбувається лише час від часу, є сенс віддати обслуговування ЗЕД-контрактів на аутсорсинг.

Можна навести багато прикладів компанії, що надає послуги з аутсорсингу зовнішньоекономічної діяльності. Ці фірми легко знайти в Інтернеті, вони пропонують своїм клієнтам взяти вирішення всіх питань, що стосуються співпраці з іноземними контрагентами:

  • Участь і допомога ще на етапі переговорів для складання грамотних з юридичної точки зору договорів.
  • Попередній розрахунок всіх видів витрат при імпорті вантажу в Україну.
  • Контроль за умовами перевезення товару під час його транспортування.
  • Підготовка та комплексне оформлення всіх видів необхідних документів.
  • Послуги з розмитнення та митного очищення різних вантажів.
  • Допомога в отриманні пакету дозвільних документів на продаж імпортних товарів на території України.

Таким чином, якщо Ваше підприємство невелике, а угоди з міжнародними партнерами відбуваються лише час від часу, цілком реально оптимізувати витрати за рахунок аутсорсингу ЗЕД. Наприклад, замовляючи доставку з митним очищенням, клієнт отримує комплексну послугу на всьому протязі процесу. Від укладення договору до приймання вантажу. Тобто обслуговування за імпортними та експортними операціями що називається “під ключ”.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: