Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Що таке мотивація персоналу

Оцінка мотивації

Оцінка мотивації персоналу

Говорячи про оцінку мотивації, варто розділити це поняття на дві частини.

 • Первинна оцінка. Проводиться при прийомі на роботу і спрямована на те, щоб з’ясувати, наскільки працівник зацікавлений у компанії-роботодавця, чи готовий він до продуктивної діяльності, як він оцінює перспективи свого зростання в колективі тощо. Правильна оцінка на цьому етапі допомагає виявити більше перспективних співробітників. Тих кандидатів, навчання яких варто інвестувати, здобувачів, готових до плідної роботи.
 • Вторинна оцінка. Проводиться серед співробітників, які вже працюють в компанії. Така оцінка також спрямована на визначення зацікавленості конкретних працівників у досягненні необхідних результатів діяльності, в кар’єрному зростанні, навчанні, розвитку. Така оцінка не тільки дозволяє виявляти співробітників з високим потенціалом. Крім того, вона демонструє ефективність існуючої системи мотивації, дозволяє оптимізувати кадрове управління, а також домогтися більш ефективної роботи колективу.
 • Розробка системи мотивації

  До недавнього часу керівники навіть не замислювалися про створення таких систем: передбачалося, що заробітної плати як мотивуючого чинника цілком достатньо. Між тим, практика показує, що ефективна система мотивації дозволяє суттєво покращувати показники як команди в цілому, так і конкретного співробітника.

  Тут важливо зазначити, що розробка системи може виконуватися тільки після того, як буде проведена комплексна оцінка мотивації персоналу. В процесі оцінки будуть виявлені фактори, що впливають на зацікавленість співробітників. Тільки на основі цих факторів можлива побудова ефективної системи мотивації.

  Розробка системи мотивації персоналу зазвичай передбачає використання двох видів стимулювання.

  1. Матеріальна мотивація-заробітна плата, можливість її зростання, премії, бонуси, процентна частина зарплати тощо.
  2. Нематеріальна мотивація — корпоративна культура, просування по кар’єрних сходах, використання статусних переваг і т. п.

  Грамотне поєднання матеріальних і нематеріальних стимулів дозволяє домагатися максимально високих результатів. При цьому важливо враховувати, що для кожної компанії, для кожного колективу система мотивації повинна бути своєю, створеної з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу, наявної специфіки.

  Чому розробка системи мотивації повинна виконуватися професіоналами?

  Тому, що така система є цілим комплексом заходів, що охоплює широкий спектр заохочень і стягнень. Знайти правильний баланс, визначити оптимальну ступінь мотивуючого впливу, врахувати не тільки запити співробітників, але і можливості самої компанії — все це вимагає професіоналізму.

  Неправильна система мотивації вносить дисбаланс в роботу компанії-практика знає випадки, коли тільки помилки в стимулюванні ставали причиною загибелі бізнесу. Водночас правильна мотивуюча система – це запорука успішної та продуктивної діяльності, а також ефективного розвитку з урахуванням специфіки саме вашого бізнесу і колективу.

  ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
  Вас може зацікавити: