Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Системи захисту приміщень від бруду

Напольное покрытие

Основне застосування системи очищення взуття відвідувачів від зовнішньої різноманітного бруду знайшли в приміщеннях, або вірніше у вхідних групах з великим потоком відвідувачів. Перш за все, це організації і компанії, розташовані в офісах відкритого типу. А також всілякі торгові центри і магазини. Адже стан і чистота таких об’єктів нерухомості безпосередньо впливає на позитивний імідж компанії. І, відповідно, на бажання клієнтів укласти угоду або зробити покупку. Крім того, важливо розуміти, що підлогове покриття, як і будь-яку частину інтер’єру, простіше і дешевше захистити від ушкоджень, що згодом займатися ремонтом.

Системи захисту підлог від бруду активно застосовуються і в приватному індивідуальному будівництві житлових будинків. У приватному секторі вони виконують важливу функцію “пасивного” прибирання. Підтримують підлоги всередині будинку в чистоті. Зокрема в коридорі, передпокої або тамбурі. Всі елементи такої системи чудово вписуються в екстер’єр, при цьому не тільки не заважаючи, але іноді і розширюючи або доповнюючи дизайн будівлі.

Ініціаторами впровадження у виробництво систем захисту від бруду приміщень як це не дивно виступили великі компанії-виробники підлогових покриттів. Звичайно, з давніх часів самі звичайні килимки використовувалися в якості початкового захисту від бруду. Такі килимки і зараз можна бачити перед вхідними дверима багатьох квартир. Згодом для нежитлових приміщень ці мати перетворилися на цілі багатоступінчасті системи по захисту від сміття і бруду. Це системи, які мають кілька ступенів для очищення підошов від грудок бруду, каменів, піску, пилу, вологи і снігу або іншого сміття.

Трирівнева система захисту від бруду

Як показала практика – найбільш ефективний захист приміщень від вуличного бруду, це триступенева система захисту від бруду, здатна затримувати до 90% вуличної пилу.

Перший етап – грубе попереднє очищення

В якості першого етапу захисту часто виступають вуличні решітки або вироби, здатні прийняти «основний удар». Такі рішення повинні очищати взуття від великого бруду, дрібних каменів або снігу взимку. Вони розміщуються зовні у спеціально відведених для цього місцях: на краю доріжки або ганку перед входом в будівлю. На цьому етапі взуття очищається приблизно від 20 до 45% . Також важливо, щоб такі решітки не вбирали вологу і могли легко чиститися.

Функції першого етапу очищення виконують:

  1. решітки з оцинкованої сталі;
  2. модульні покриття;
  3. решітка типу гума + гума, гума + скребок.

Для першого ступеня очищення не рекомендується використовувати продукти з текстилем.

Другий етап – проміжний

Елементи другого ступеня зазвичай розміщуються у вестибюлях або холах. На них покладено завдання щодо захисту приміщень від забруднень середніх і дрібних розмірів. Тобто від тих частинок, які залишилися на підошві після першого етапу очищення. Ще однією функцією другого ступеня захисту від бруду є частковий збір вологи.

Цей крок дозволяє очистити підошву взуття на 30-40% (в залежності від пори року і розміру виробів).

На другому етапі очищення використовуються гумові гусениці, килимки і модульні покриття.

Подібні елементи, які можна використовувати для заповнення всього вестибюля, особливо ефективні. При великій площі вестибюля вибирається ширина килима, що дозволяє двом людям вільно пересуватися по ньому, не виходячи за його межі. Мінімальна ширина повинна дорівнювати ширині відкритих дверей плюс 30-40 см.

Третій етап – тонке очищення

Для остаточного чищення і сушіння взуття використовують матеріали, які розміщені в холі, на сходах, біля ліфтів тощо. І навіть прямо всередині приміщень. Як приклад можна відзначити брудовідштовхуючі килими з ворсовим покриттям.

До чого це все

Підводячи підсумок статті, можна ще раз наголосити, що добре продумана і грамотно зроблена система захисту від забруднень може не тільки не зіпсувати, але і поліпшити дизайн вхідної групи. І, звичайно, мінімізувати витрати на прибирання.

При грамотному підходу до питання в результаті використання подібних пристроїв власник нерухомості може:

  • істотно зменшити кількість прибирань і об’єм цієї статті витрат;
  • значно поліпшити зовнішній вигляд і збільшити корисний термін життя підлогових покриттів;
  • зберегти в кімнатах приємну атмосферу;
  • підтримувати чистоту навіть в погану погоду на вулиці.

Вартість системи захисту від забруднень залежить від значної кількості факторів. Отримати більш детальну інформацію про види і ціни, а також замовити описані в статті системи можна в багатьох спеціалізованих фірмах, які легко знайти в Інтернеті.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: