Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИСкляні сходи для заміського котеджу

Стеклянные ступени

Одним із значних елементів інтер’єру заміського котеджу є різноманітні сходи. Як правило, котеджі мають індивідуальне планування і готові варіанти сходів підходять вкрай рідко. Саме тому власники подібних будинків дуже часто звертаються до фахівців. Вони і розробляють технічний варіант сходів.

Дерев’яні сходи – класичне рішення.

Найчастіше сходи в заміських приватних будинках виготовляються з дерева. Дерево – це природний матеріал, екологічно чистий, досить міцний, до того ж класичний. Дерево в конструкції сходів використовувалося здавна, і не тільки всередині приміщень, але і зовні. Наприклад, якщо будинок має високий ганок. Пізніше зовнішні сходи стали виготовляти з каменю і цегли. Особливістю таких сходів, облицьованих плиткою, є те, що поверхня ступенів може бути слизькою. А падіння на кут сходинки може бути дуже травматичним. Тому, якщо ви вирішили обкласти вуличні сходи керамічною плінткою, обов’язково використовуйте капіноси або інші подібні пристосування проти ковзання, такі як алюмінієвий сходовий профіль. Однак, повернемося до основної теми статті.

Зовсім інша справа – сходи внутрішні. У звичайному будинку кам’яну або цегляну сходи не встановиш, хіба що якщо це не просто будинок, а великий особняк. Та й то не завжди, а тільки в холі, наприклад. На мансарду вже кам’яні сходи не поставити.

Сходи з металу – хороша альтернатива дерев’яним

Потім сходи стали часто виготовляти з металу. Метал набагато міцніше за деревину, але і значно важчий. Втім, вага сходів в цьому випадку може залежати від конструкції. Найчастіше з металу роблять гвинтові сходи, оскільки метал більш пристосований для створення тих конфігурацій, які вимагає гвинтові сходи. Та й дешевше буде металеві сходи, ніж дерев’яна, особливо якщо всі основні вузли будуть виготовлені прямо на заводі. Згодом, для того, щоб ще здешевити металеві сходи, стали з’являтися комбінації металу з іншими матеріалами. З тим же деревом, наприклад, для створення перил або ступенів. Але конструкція все ж залишається з металевою основою, хоча сьогодні в якості додаткових елементів можуть використовуватися матеріали найнесподіваніші, наприклад, скло.

Скляні сходи – досить несподіване, але вельми ефектне рішення

Сьогодні одним з найсучасніших і дуже модних напрямків в дизайні сходів для заміських котеджів вважаються сходи, виконані зі скла. Такі сходи підходять практично для будь-якого інтер’єру. Ефект, який виробляє скло, може бути абсолютно різноманітним. Все залежить від поставленої дизайнером завдання. Якщо Вас приваблює легкий не завантажений «повітряний» інтер’єр, то і скляні сходи повинна бути непомітною. Як би розчиненої в загальному просторі приміщення.

Скляні сходи можуть виконувати і важливу декоративну функцію. Такі сходи повинна бути помітна, красива акцентувати на собі увагу. Скляні сходи справляються з різноманітними завданнями. Такі сходи дивно добре вписуються абсолютно в будь-який інтер’єр.

Також вони можуть бути оточені не тільки близькими і подібними матеріалами, але і прекрасно поєднуватися з мармуром, ліпними прикрасами. Ці сходи чудово виглядають в інтер’єрах, оформлених під старовину.

Скло – дуже універсальний матеріал, зовні дуже невагомий, можна сказати толерантний і демократичний. А це вельми доречно виглядає навіть там, де за всіма дизайнерськими мірками його бути не повинно. Цінова політика щодо сходів зі скла практично не відрізняється від оцінки інших хороших сходів виконаних, наприклад, з дерева, мармуру, бетону і багатьох інших матеріалів. З технічного боку виконання скляних сходів, звичайно набагато складніше, ніж з інших матеріалів. Але і ефект, який вона виробляє набагато вище, ніж від сходів з традиційних матеріалів.

Сходи зі скла – як справи із надійністю?

скляні сходи

Скляні сходи мають гадану крихкість. На популярності використання скляних сходів ефект цей позначається в позитивну сторону. Власники будинків, де встановлені такі сходи, ходять по ним набагато акуратніше, що підвищує їх безпеку.

Взагалі-то конкретних практичних критеріїв надійності скляних сходів дуже багато. Для їх створення найчастіше використовується спеціальне багатошарове скло. Такий матеріал розраховується за різними динамічним і безпосереднім статичним навантаженням. Для більшої міцності на поверхню скла, наноситься спеціальна плівка триплекс. Ця плівка має просто фантастичний запас міцності від розриву.

Здивуйте гостей!

Якщо ж господарі заміського котеджу і зовсім хочуть здивувати своїх відвідувачів, то для них можна запропонувати сходи зі скла з неповторним ефектом його розбитості. Тріщини на щаблях створюють особливу атмосферу в приміщенні, особливо якщо зробити це майстерно.

Ефект ступенів з розбитого скла можна досягти досить просто: береться кілька шарів загартованого скла, наприклад – три. Середня скляна плита свердлиться так, щоб вона потріскалася в певних місцях, а верхнє і нижнє скла залишаються цілими. Потім все три скла з’єднуються, заклеюються спеціальною плівкою, що забезпечить міцність полотну ступені. Надійність таких ступенів, завдяки такому способу виробництва, залишається дуже високою. Адже її забезпечують обидва зовнішніх цілих скла. Але зовні ступені виглядають розбитими. Грані битого скла вельми химерно переливаються на світлі, що забезпечує унікальний красивий і навіть неповторний ефект від Ваших сходів!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: