Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИСонячна електростанція як пасивний бізнес в Україні у 2021 році

Сонячна панель

Важкою «совєтською» спадщиною є думка багатьох відносно того, що бізнес завжди був і буде важкою та ризикованою справою, за котру не варто братися, щоб не втратити важко накопичені гроші. Типова думка, але чи відповідає вона зараз дійсності? Хіба не можна знайти на сьогодні не високоризикові варіанти вкладення фінансів?

Насправді, таких варіантів дуже й дуже багато, а деякі з них ще й не потребують великих зусиль чи постійного контролю. Яскравим прикладом такого підходу до вкладення грошей є будівництво сонячної електростанції в Україні за допомогою спеціалістів з https://eco-tech.com.ua/.

Що потрібно для успішного пасивного бізнесу?

Звичайно, щоб отримувати прибуток, спочатку треба вкласти у справу певну суму. Скільки спочатку треба накопичити, щоб запустити власну сонячну електростанцію під «зелений» тариф? Точної відповіді одразу отримати не вийде, адже все залежатиме від ряду важливих факторів:

  • Необхідна потужність СЕС, що залежить від встановленої потужності для домогосподарства та фінансових можливостей покупця.
  • Обране для встановлення обладнання — стандартні варіанти чи преміальні марки.
  • Особливості встановлення. Наприклад, правильно орієнтований дах зі скатом потрібного нахилу вийде значно дешевшим за наземне встановлення.
  • Можливість залучення кредитних коштів.

Точну суму для конкретного об’єкту зможе назвати тільки менеджер компанії, що займатиметься встановленням, тому і всю справу варто починати зі дзвінка професіоналам.

Окрім грошей, вам для встановлення СЕС знадобиться ще й чимало документації, що є ще однією вагомою причиною звернутися до профі — бюрократією краще займатися тим, хто до неї вже звик.

Сонячні панелі на даху будинку

На які прибутки розраховувати?

Вкладені гроші мають відбитися і, за можливості, швидко. Наскільки ефективною у цьому питанні є приватна СЕС?

Якщо розглянути це питання на прикладі середньої СЕС на 30 кВт, то можна очікувати близько 40000 кВт⋅год на рік з відхиленнями у близько 5000 кВт⋅год в залежності від умов встановлення та місцезнаходження. Тобто, в досить непоганих умовах можна очікувати на близько €7400 за “зеленим” тарифом на 2021 рік. З урахуванням податків, чистий прибуток складе близько €6000 на рік, певну частину яких “з’їсть” власне споживання електроенергії, що добре спонукатиме швидше переходити на максимальне енергозбереження.

Що це означає для власника? Те, що СЕС окупиться менше, ніж за 4 роки, а працюватиме — не менше 25!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ