Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИСпальня в новій квартирі. Облаштовуємо з розумом: як вибрати зручне ліжко?

кровать в спальню с мягкой спинкой

Меблі для спальні підбирається з таким розрахунком, щоб вона була затишною і практичною одночасно. Нікому не хочеться міняти обстановку занадто часто. Якщо, звичайно, він не креативщик, який постійно шукає різноманітності у всьому. Такі ж принципи й у підбору спального місця. Потрібно, щоб ліжко було міцним, комфортним і красивим.

Серед численних моделей на ринку вигідно відрізняється ліжко з м’яким узголів’ям. Саме його покупці придбають найчастіше, тому виріб – лідер продажів. Від інших подібних предметів меблів дане ліжко відрізняється наявністю м’якого узголів’я. Моделі бувають дитячими, підлітковими дорослими. Можуть бути з двома спальними місцями, розміру євро тощо. Розрізняються розміри виробів і самої спинки. Різні й компоненти, з яких зроблений предмет меблів.

На що звернути увагу перед вибором? Що врахувати в першу чергу? Спочатку звертаємо увагу на виробника, марку виробу і модель. Розберемо на прикладі меблів української меблевої фабрики FlashNika – вона виробляє якісні недорогі ліжка з м’яким узголів’ям.

Ліжко з м’якою спинкою для підростаючого покоління

Для дітей теж є моделі таких ліжок. Дизайн у них не такий, як у дорослих моделей. Кольори часто можуть бути строкатими, яскравими, соковитими. Форма спинки теж відрізняється. Наприклад, вона може бути у вигляді героя мультфільмів, казкових персонажів або просто цікаво виконана. Моделі ліжок з м’яким узголів’ям для малюків створюють відчуття затишку, спокою і захищеності. Є також і підліткові моделі різних кольорів і форм.

ліжко з м'яким узголів'ям для підлітка

Ліжко з м’яким узголів’ям для сімейної пари

Для двох модель ліжка з м’якою спинкою вибирається так:

  • визначаємося з колірною гамою;
  • підбираємо предмет меблів під стиль спальні;
  • враховуємо індивідуальні особливості пари, яка буде відпочивати на даному ліжку.

Пояснимо перераховані пункти. Логічно буде, щоб ліжко поєднувалася з текстилем в спальні – килимами, фіранками та іншими виробами. Кольори можуть бути і контрастними, але для спальні все ж краще вибирати більш спокійні забарвлення і тони.

ліжко з м'яким узголів'ям для пари

Дизайн меблевого виробу вибирається з урахуванням загального оформлення спальні. Для модернової спальної кімнати вибираємо модель ліжка, яка зроблена з бархатистою тканини соковитого відтінку. Якщо спальня оформлена в стилі неокласицизму, краще купити прямокутну форму узголів’я. Для дизайну бароко вибирайте узголів’я з оксамитової або шовкової тканини.

Важливо враховувати індивідуальні особливості сімейної пари при виборі спального місця. Якщо є проблеми з опорно-руховим апаратом, вибирайте ортопедичні моделі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ