Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Створюємо стелі з гіпсокартону

Потолок из гипсокартона

Гіпсокартонні стелі мають дуже багато вельми істотних переваг перед іншими типами стель. З їх допомогою досягається ідеально рівна та естетично чиста поверхня без будь-яких особливих витрат на попередню підготовку основи. Як, наприклад, у випадку з побілкою або оштукатурюванням.

Всі ми прекрасно знаємо, що стелі в наших будинках, особливо старої забудови, залишають бажати кращого. Вони дуже не рівні, а перепади по горизонталі можуть бути досить істотними. У тому числі й в новобудовах. Але особливо це характерно для панельних будинків. Коли одна панель перекриття якимось краєм виявляється нижче, ніж панель сусідня.

Сучасна гіпсокартонна стеля дає прекрасну можливість приховати всі ці перепади. Знищити всякі нерівності та тріщини. Крім усього іншого монтаж стелі з цього матеріалу простий і не потребує багато часу на його реалізацію. Головне – дотримуватися простих правил і провести роботу з усією ретельністю.

Гіпсокартонна стеля дає багато можливостей для реалізації всіх Ваших фантазій і втілення бажань щодо зовнішнього вигляду житлового приміщення. З гіпсокартонних листів можна зробити майже все. Навіть арки складних конфігурацій.

Використання гіпсокартону на стелі

Але особливо багато цікавих рішень можна знайти, обробляючи цим матеріалом стелю. Стеля, зроблена за допомогою гіпсокартону, може бути як однорівневою, так і багаторівневою. З різними опуклостями та різноманітними геометричними фігурами. Додаткові можливості можуть дати растрові світильники.

Дизайн стелі, виконаної з гіпсокартону, може бути настільки різноманітний, що не вистачить часу все описати навіть в загальних рисах. Особливо сьогодні популярні арки самих різних конфігурацій. І тільки гіпсокартон зможе втілити в життя всі фантазії дизайнера, який вирішив за допомогою арок надати приміщенню більш цікавий і незвичайний вигляд.

Застосування в приміщеннях з різною вологістю

Гіпсокартонні стелі придатні для установки практично у всіх типах житлових приміщень. Навіть в тих, де не дозволяється застосування багатьох інших оздоблювальних матеріалів. Листи цього матеріалу можна встановити не тільки у вітальні або спальні, але і в передпокої. Для кухні, ванної та туалету необхідно застосовувати спеціальний вологостійкий і водовідштовхувальний гіпсокартон.

Крім того, до переваг гіпсокартону відноситься його екологічна чистота. Адже гіпсокартонні листи виготовляються з натуральних, тобто природних компонентів:

  • гіпсу, який є сульфатом,
  • картону, що виготовляється з деревини,
  • з додаванням армованого волокна.

Крім усього іншого, гіпсокартон має відмінні, навіть видатні звукоізоляційні властивості. А до всього іншого гіпсокартон пожежобезпечний. Тобто він не може горіти і підтримувати горіння. Тому що гіпс сам по собі – речовина не займиста. А картон занадто щільно прилягає до основи, щоб поширювати полум’я.

З недоліків цього видатного матеріалу можна відзначити той факт, що звичайний гіпсокартон боїться впливу вологи. Однак знову-таки, можна скористатися вологостійкими сортами цього матеріалу, які сьогодні виробляють із застосуванням найсучасніших технологій.

Монтаж стелі з гіпсокартону

монтаж гіпсокартону

Установку гіпсокартонної стелі можна зробити і самостійно. Але краще все ж довірити цю справу досвідченим фахівцям. Така стеля – конструкція досить важка. Треба враховувати, що вага квадратного метра може становити до 20 кг. Та й фізичні розміри не припускають повністю самостійних дій. Довжина гіпсокартонного листа досягає двох з половиною метрів, а ширина – більше півметра. Самому таку конструкцію встановити практично неможливо, як мінімум потрібен один помічник. Правда, помічник може бути не кваліфікованим, але платити йому все одно треба.

Для монтажу гіпсокартонної стелі Вам будуть потрібні такі інструменти: перфоратор, електрична дриль, ножиці по металу і шпатель для затирання швів. Для правильної установки такої стелі необхідно дотримуватися передбачених для роботи з цим матеріалом правил. Найголовніше з них – гіпсокартонні листи ні в якому разі не можна ставити при зберіганні та монтажі на ребро, найкраще складати їх в горизонтальну стопку. Оскільки, як відомо, гіпсокартон не такий міцний, як фанера або пластик. Натомість схильний до різних деформацій.

Якщо після монтажу гіпсокартонної стелі Ви плануєте проводити малярні роботи, то для цього краще придбати вологостійкий матеріал. Звичайні листи можна прим’яти для виготовлення різного типу арок або вигинів. Тобто всього того, на що вистачить Вашої фантазії.

На жаль, не всі майстри знають ще один важливий нюанс. Після монтажу стельових плит, необхідно розширити всі стики за допомогою будівельного ножа. І перед затягуванням гіпсом обклеїти ці стики штукатурною сіткою. Це дозволить згодом через кілька років уникнути тріщин на стиках гіпсокартонних листів.

Гіпсокартон при своїй відносній крихкості дуже довговічний. Однак все ж слід дотримуватися хоча б основних правил його експлуатації. Особливо це стосується стель. Так в приміщенні слід підтримувати нормальну вологість і не допускати перегріву. Доглядати за такими стелями потрібно регулярно, особливо якщо плити не пофарбовані. Для цього годиться суха ганчірка. У менш доступних місцях можна використовувати пилосос з м’якою щіткою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: