Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Стиль хай-тек в квартирі: особливості

Гостиная в стиле хай-тек

У наш час практично будь-якій людині все більше потрібні рух, зручність, простота разом з функціональністю, тільки нічого зайвого. Тому активні молоді люди, які очікують світлого майбутнього, і вже зробили кар’єру в житті, хочуть бачити ці характеристики і вдома. Тоді можна сказати, що більшість з них для стилю інтер’єру в своєму будинку виберуть новий хай-тек.

Давайте розбиратися, звідки ж таке слово і коли воно з’явилося? Саме в нашій лексиці слово виникло тільки в другій половині двадцятого століття, разом з поняттям про високі технології, адже хай-тек в повному перекладі означає саме їх (хай-тек — high technology). Невже не хочеться додати в будинок сучасних матеріалів, таких, як бетон, метал, скло, навіть натуральне дерево, відкрити цегляну кладку і синтетичні матеріали? Вони активно застосовуються в офісних і виробничих приміщеннях, і продовжують рух і в особистий простір людини, до неї до дому або в квартиру.

Особливості стилю hi-tech

Головною особливістю цього стилю є безперервна гра між світлом і простором. А такий ефект створюють металеві поверхні, блищаючи на світлі, та скло, що заломлює промені світла, які йдуть до нього. Основою також можна вважати насичені, яскраві та чисті кольори біля поверхні меблів, однотонні забарвлення в зоні вікон і стін. Адже це допомагає досягти бажаного комфорту і затишку. Хоча тут має бути все строго, будь-яке порушення стилю може позначитися на цілісній картині інтер’єру. Тому тут не поставиш приємних серцю дрібничок та інших штучок. Хоча дозволяються фотографії в металевих або скляних рамках, вази, виготовлені зі скла в правильній геометричній формі, віконні штори зі строгими лініями. Це все говорить про жителя, як про практичну, вільну і не прив’язану до дрібниць людину. Яка вміє цінувати свій час та не терпить закритість. Тому стиль функціональний, відкривається простір, в якому все заграє світлими кольорами, присутня деяка продуманість і життєлюбність. Ретельно підібрані речі гармонійно поєднуються одна з одною. Зокрема, мова йде про органічне поєднання меблів та побутової техніки.

Ремонт хай-тек в квартирі

Метал і скло – основа основ

Любов до сили можна висловити через любов до металу, чи не так? Якщо власник хоче урізноманітнити кімнати фактурними доповненнями і предметами з металевим відливом, то можна оглянути найрізноманітніші дизайнерські роботи. Від сталевих тумб і холодильників до цілих шаф-купе і сходів, які будуть такого важливого і необхідного благородного сталевого кольору. Адже цей розділ хай-тека постійно розвивається, в ньому часто з’являються модифікації.

Ну, скло – це ж цілий світ і свобода світла! Якщо у вас невелике приміщення, то можна візуально його значно розширити за допомогою скляних виробів, які не затримують світло. Тут потрібно досить правильно і по порядку розставити всі акценти. Як сильно може перетворитися ваш будинок, якщо застосувати великі, широкі вікна, скляні дверцята біля шаф, розставити відкриті стелажі та тумби. А потім запалити кілька штучних світильників. Такий тип відмінно підійде людям, які люблять свободу, чистоту і простір. Але в душі вони трохи ранимі, адже скло міцне, але крихке.

Меблі завжди залишалися головним елементом в створенні інтер’єру кімнати. Хай-тек вимагає від неї простоти і рівності геометричних ліній, без зайвої химерності та комфорту. Ну а м’які меблі можна залишити яскравою плямою в інтер’єрі кімнати. Якщо ви вирішили зробити саме так, значить, ви приділяєте велику увагу роботі та, природно, втомлюєтеся. Хочете відпочити в такому будинку?

Якщо зайти в квартиру любителя стилю хай-тек, то побачимо, що вона більше воліє чорні та білі кольори. Вона любить таку класику, яка нікого і ніколи не підводила.

Незвичайне освітлення – родзинка стилю хай-тек

Встановіть натяжні стелі, створіть нові умови для різного освітлення. Потім можна розділити приміщення на кілька зон. Для любителів скла можна встановити навіть прозорі скляні натяжні стелі, які будуть справжньою родзинкою вашої квартирі або будинку!

Спальня в стилі хай-тек

Якщо ви не віддаєте перевагу металу або склу, а любите натуралізм, то змінити інтер’єр можна навіть відкритою цегляною кладкою і деревом. Але з урахуванням дизайнерських нововведень. Бути обережним все ж слід, адже неправильне поєднання дерева і цегли з металом і склом може позначитися на гармонії кімнати. Гості можуть подумати, що у вас немає почуття міри. Але хай-тек на відміну від інших стилів виставляє на осяжний простір елементи і з’єднання архітектури та сантехніки. Тобто як би говорить – нічого поганого в тому, щоб бути «робочою конячкою»!

Якщо ви сміливі та любите експериментувати, спробуйте себе в цьому стилі! Він сповнений нових оригінальних ідей і красиво перетворить ваш будинок. І пам’ятайте, навіть якщо що-небудь не можна заховати, просто назвемо це гордим – хай-тек!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: