Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Сувеніри з логотипом компанії: користь для клієнта і бізнесу

Сувениры с логотипом компании

Брендова продукція компанії дозволяє не тільки згуртувати співробітників і залишити хороші спогади про проведений захід або презентації, а й вразити партнерів. Фірмовий сувенір можна піднести в якості подарунка, а також використовувати як ефективний інструмент з підвищення лояльності, формую ім’я бренду і підвищуючи довіру до компанії. Яскраві, стильні та оригінальні сувеніри приносять очевидну вигоду для бізнесу, підсилюють позитивний ефект і залишають приємні спогади про бренд.

Сувеніри з логотипом – обличчя бізнесу

Висока якість продукції та лояльність до клієнтів завжди були показниками професіоналізму в бізнесі. В даний час компанії до всього іншого вибудовують відносини з клієнтами, партнерами і співробітниками, ґрунтуючись на принципах емпатії та екологічності.

Замовивши виготовлення унікальних бізнес-сувенірів з логотипом компанії, можна продемонструвати свою увагу до дрібниць, показати високий рівень поваги і довіри, довести своє сумлінне ставлення до роботи. Одночасно з цим стильний зовнішній вигляд сувеніра служить не тільки знаком уваги і ввічливості, але і працює як реклама для бізнесу.

Не має значення, що буде піднесено в якості подарунка — ручка, кепка, футболка або блокнот. Адже сувенір з фірмовим логотипом компанії виступає в якості одного з найбільш ефективних методів, який дозволяє залучити нових покупців і партнерів. А також сформувати думку про компанію. Варто відзначити, що саме фірмові сувеніри є вкрай результативною рекламою, яка без значних витрат підвищує впізнаваність бренду.

Завдяки тому, що люди використовують подаровані сувеніри в повсякденному житті, підвищується довіра до компанії, поліпшується її репутація.

Переваги сувенірів з логотипом

Використання фірмової сувенірної продукції з нанесеним на них малюнком – це відмінний маркетинговий хід, який дозволяє:

 • підвищити довіру і рівень лояльності партнерів, клієнтів і співробітників. Природно, всі люди люблять невеликі, але приємні й практичні подарунки. Корпоративну промо-продукцію можна піднести як презент на якесь свято або використовувати в рекламних кампаніях, дарувати після презентації або завершення угоди;
 • підвищити впізнаваність. Зараз багато підприємств активно поширюють свої промо-товари. А завдяки тому, що люди їх постійно використовують, вони не забувають про компанію;
 • підвищити кількість продажів. Сувенірна продукція дозволяє клієнтам не забувати про компанію. Якщо людина отримає хороший сувенір, яким буде користуватися кожен день, то у неї обов’язково сформується хороша думка про компанію. І вона обов’язково стане постійним клієнтом;
 • сформувати професійний імідж. Логотипи можна наносити не тільки на сувенірну продукцію, а й на речі, якими співробітники користуються щодня: чашки, підставки, блокноти, ручки тощо.

Слід звернути увагу на те, що вся промо-продукція повинна бути виготовлена максимально якісно. Якщо клієнт отримає погано виготовлений сувенір, то у нього сформується погана думка про компанію. Тому необхідно контролювати якість сувенірів, адже продукція хорошої якості демонструє серйозне і відповідальне ставлення до клієнтів і партнерів, показує статус компанії.

Принципи виготовлення фірмових промо-товарів

Щоб фірмова продукція відповідала високим стандартам якості, необхідно дотримуватися кількох принципів:

 • максимально продумане брендування. При виготовленні сувенірів необхідно розмістити логотип компанії таким чином, щоб він був незабутнім і завжди знаходився на виду. При цьому зображення має бути доречним і ненав’язливим;
 • практичність. Клієнт, який отримав подарунок, повинен користуватися ним. Саме тому сувеніри повинні бути практичними і приносити користь людям. Найкраще буде виготовити різні промо-товари, які можна підносити клієнтам, орієнтуючись на те, що тій чи іншій людині буде корисніше. Це може бути кружка-термос, ланч-бокс, канцелярія і багато іншого;
 • елегантний зовнішній вигляд і продуманий дизайн. Можна замовити виготовлення корпоративних презентів на свято і не переживати про те, що їх доведеться додатково упаковувати. Вся продукція поставляється в красивій упаковці, яка надає сувенірам ще більш привабливий вигляд;
 • високоякісна продукція. Виготовлення такої продукції не забирає у компанії багато коштів, проте не варто цим нехтувати і намагатися додатково заощадити на якості. Промо-товари повинні служити довго і виконувати свої функції.

Як не допустити помилок при замовленні сувенірів

Щоб замовити правильні сувеніри і при цьому не допустити помилок, дотримуйтесь цих простих порад:

 1. Вибирайте тільки професіоналів, які виготовлять сувеніри з якісного матеріалу.
 2. Замовляйте продукцію заздалегідь, щоб подарунок був актуальним. Наприклад, можна піднести подарунки клієнтам або співробітникам напередодні Нового року. Такий подарунок буде не тільки доречним і актуальним, але і приємним. Однак, враховуючи високу завантаженість виробників, замовляти виготовлення сувенірів з логотипом компанії краще заздалегідь.
 3. Індивідуальний підхід до подарунків. Для більшості співробітників або клієнтів можна замовити однакові промо-товари. Однак для найбільш важливих ключових клієнтів краще зробити індивідуальні подарунки з логотипом, щоб підкреслити ставлення до них. Співробітників, які особливо відзначилися, також можна порадувати унікальними презентами.
 4. Сучасні сувеніри, які будуть корисні. Подарунки повинні приносити не тільки користь, але і радість. Промо-товари, які були виготовлені з якісних матеріалів, допоможуть сформувати позитивну репутацію компанії.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: