Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИСвітлодіодні лампи: особливості та переваги

Светодиодная лампа

Раніше серед різновидів лампочок вибирати особливо не доводилося, тому що вони були тільки одного виду – з вольфрамової ниткою напруження. Пізніше почали з’являтися освітлювальні вироби галогенного типу. А також лампи з наявністю парів ртуті в складі. Але в тому чи іншому сенсі незручними виявилися і вони. Сьогодні мова піде про найбільш, мабуть, просунутих на сьогодні енергозберігаючих лампах. Це світлодіодні лампи.

Як це працює?

У конструкцію світлодіодної лампи входять, як правило, такі елементи, як:

 1. Пускач-баласт.
 2. Радіатор з алюмінію.
 3. Плата зі світлодіодами.
 4. Розсіювач світла.

Які переваги?

Нитки розжарювання світлодіодні лампи не мають, тому перегорати тут, по суті, нічому. Та й нагріватися теж. Але плюси світлодіодних ламп для будинку і будь-якого іншого застосування на цьому не закінчуються. Навпаки – вони, можна сказати, тільки починаються:

 • середній термін служби сучасних світлодіодних ламп для будинку становить близько 8 років. Світові бренди випускають і більш довговічну продукцію. З такими світлодіодними лампами для дому можна ознайомитися в інтернет-магазинах, де представлений широкий асортимент моделей від різних виробників.
 • Розгорається світлодіодна лампа миттєво на відміну, наприклад, від люмінісцентної. Якої для набору максимальної яскравості потрібно значно більший час.
 • Світлодіодні (по суті, своїй напівпровідникові) джерела світла успішно працюють навіть при істотних перепадах напруги. Якщо в мережі напруга раптом стала низькою, світлодіодна лампа продовжує працювати. А решта починають світити гірше, гаснуть, а то і виходять з ладу.
 • Світловіддача досить висока і становить близько 100-150 люменів на 1 Вт. У люмінісцентних і звичайних ламп розжарювання ці показники рівні 50-60 і 10-15 люменів відповідно.
 • Світлодіод абсолютно безпечний для здоров’я. Оскільки в таких лампах немає ртуті та інших шкідливих речовин. І конкретно для зору, тому що ви отримуєте якісне освітлення, ще й таке, що не мерехтить.

Бути може, ви вирішите, що світлодіодні лампи занадто вже дорого коштують. Однак, згадайте, на який термін ви їх купуєте, і вам відразу стане ясно, що переплати не буде.

На що звернути увагу при виборі?

Розповімо, як вибрати світлодіодні лампи для будинку правильно і швидко. Тут треба керуватися такими показниками, як:

 1. Потужність.
 2. Інтенсивність світла, який випромінює лампа. Вона виражається зазвичай в люменах. По-іншому цей параметр іменується яскравістю.
 3. Світловіддача. Вона при одному і тому ж енергоспоживанні у різних виробів може бути різною. Споживання електрики залежить від потужності. Так що правильніше за все підбирати лампу, яка яскравіше світить, але при цьому має меншу потужність.

Світлодіодні лампи однозначно заощадять ваш бюджет. А також наповнять квартиру затишним, яскравим і абсолютно безпечним освітленням.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ