Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЕкспертна оцінка

Ми якісно проведемо для Вас незалежну експертну оцінку:

Експертна оцінка Київ

Нашими перевагами є:

 • Конкурентні ціни. Ми регулярно аналізуємо пропозиції наших конкурентів і прагнемо запропонувати Вам найвигідніші умови співпраці!
 • Можливість виконувати роботи в короткий, чітко обумовлений заздалегідь термін. Ми завжди повністю виконуємо всі взяті на себе зобов’язання.
 • Високий рівень підготовки та досвід наших оцінювачів дозволяє якісно виконувати роботи підвищеної складності. У тому числі для пред’явлення в суді та у державних органах. Правильність результатів наших робіт для суду неодноразово підтверджувалися експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
 • Кур’єрська доставка документів!

Експертна оцінка нерухомості та іншого майна – від чого залежить вартість роботи.

Зазвичай у відвідувачів нашого сайту виникають питання відносно нашої таблиці із тарифами на експертну оцінку, а саме до того, що всі ціни вказані із додаванням прийменника «від». Відразу звертаємо Вашу увагу, що це не пов’язано з тим, що ми не можемо сформувати вартість своєї роботи, а з тим, що на неї впливає досить велика кількість факторів, які важко сформулювати в одній таблиці. Нижче наведена інформація із зазначенням розширених тарифів в залежності від додаткових факторів, що впливають на вартість оцінки. Більш детальну інформацію про експертну оцінку потрібного виду майна Ви зможете отримати, перейшовши за посиланням у відповідний розділ нашого сайту.

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу, що нижче наведені тарифи поширюються на типові об’єкти нерухомості. Наприклад, вартість роботи з оцінки гаражу, що знаходиться у дворі багатоквартирного будинку, буде дорожча за вартість оцінки подібного гаражу, розташованого у гаражному кооперативі.

Оцінка квартир, кімнат, гаражів, паркінгів.

Експертна оцінка квартир

Експертна оцінка типових об’єктів у Києві:

 • для дарування найближчому родичу (нотаріус не вимагає реєструвати звіт про оцінку у базі даних Фонду державного майна України). 1000 грн.
 • для продажу (звіт реєструється у базі даних ФДМУ). 1000 грн.
 • для пред’явлення в суді, якщо до квартири є доступ. від 1500 грн.
 • для пред’явлення в суді, якщо у квартиру відсутній доступ або відсутні документи. 1500 грн.

Експертна оцінка в Київській області:

 • для продажу, дарування або спадщини. Від 1000 грн. в залежності від конкретного населеного пункту.
 • для пред’явлення в суді, якщо до квартири є доступ. від 1500 грн. + витрати на виїзд.
 • для пред’явлення в суді, якщо у квартиру доступ не можливий або відсутні документи. 1500 грн.

Експертна оцінка землі.

Експертна оцінка землі

Оцінка земельних ділянок під забудову, під садівництво (дачні ділянки), «під город» (особисте селянське господарство, ОСГ):

 • у Київській або сусідніх областях для продажу, дарування, спадщини. 1000 грн.
 • у Києві або інших областях для дарування, оформлення спадщини. від 1000 грн. в залежності від конкретного розташування.
 • для пред’явлення в суді. 1500 грн. + затрати на виїзд (інколи виїзд не обов’язковий).
 • вартість експертної оцінки земельних ділянок комерційного призначення, а також ділянок великої площі, визначається індивідуально.

Оцінка житлових будинків.

Оцінка будинків

В деяких випадках, наприклад, при даруванні, а інколи й для суду, необхідне проведення експертної оцінки будинку без урахування вартості земельної ділянки, що до нього відноситься:

 • для дарування, спадщини. від 1000 грн.
 • оцінку нерухомості фізичних осіб для продажу. від 1000 грн.
 • для пред’явлення в суді. від 1500 грн. + затрати на виїзд (інколи виїзд не потрібен).
 • вартість оцінки нетипових будинків, наприклад, сучасних котеджів великої площі, може бути вищою.

Оцінка автомобілів.

Експертна оцінка автомобілів

Вартість роботи з оцінки приведена для типових розповсюджених марок та моделей автомобілів, що перебувають в справному технічному стані:

 • легковий автомобіль. 1000 грн. Для пред’явлення у суді – від 1500 грн.
 • вантажний автомобіль. Від 1000 грн. в залежності від конкретної моделі транспортного засобу.
 • автомобілі спеціального призначення з навісним обладнанням. Вартість роботи визначається індивідуально.

Експертна оцінка нерухомості, яка відноситься до нежилого фонду.

Експертна оцінка нерухомості

Оскільки така нерухомість має значну кількість факторів, що впливають на вартість роботи, ціни на неї можуть суттєво відрізнятися від наведених орієнтирів:

 • вбудоване приміщення (офіс, магазин, склад) для продажу, дарування, спадщини. Від 1200 грн. в залежності від розташування, площі та інших характеристик приміщення.
 • окрема будівля. Від 2000 грн. в залежності від характеристик конкретного об’єкту. Зазвичай вартість такої експертної оцінки нерухомості знаходиться у межах 2000-3000 грн.
 • нерухомість, що знаходиться у державній або комунальній власності для цілей бухгалтерського обліку. Від 2500 грн.
 • нерухомість, що знаходиться у державній або комунальній власності для передачі в оренду. Від 2500 грн.
 • виробничо-складські комплекси. Вартість роботи з експертної оцінки визначається індивідуально.

Оцінка обладнання, оцінка основних засобів.

Експертна оцінка основних засобів

Нажаль, по даному виду експертної оцінки неможливо визначити вартість роботи за одну одиницю обладнання. Вартість роботи формується зі списку основних засобів, який ми просимо Вас надсилати на нашу електронну пошту. Це пов’язано із тим, що під термінами «обладнання» чи «основні засоби» може матися на увазі дуже великий спектр майна, оцінка якого проводиться із застосуванням зовсім різних методів, підходів та процедур. Якщо навіть взяти просте обладнання, наприклад оцінку комп’ютерів, – на її вартість впливає в більшій мірі не кількість позицій у списку, а кількість повторів (типових моделей у списку), розповсюдженість цих моделей (звичайні комп’ютери, сервера або спеціалізоване комп’ютерне обладнання), їх вік (чим старіша техніка, тим складніше визначити її вартість).

Оцінка акцій, оцінка корпоративних прав.

Експертна оцінка корпоративних прав

Як і у випадку та оцінкою основних засобів, неможливо назвати середню вартість роботи по оцінці акцій або корпоративних прав. Це пов’язано з тим, що у більшості випадків у рамках даної роботи для визначення вартості підприємства, необхідно провести переоцінку основних засобів, які знаходяться у нього на балансі, а також розібратися із іншими активами и пасивами, зокрема із зобов’язаннями. Іншими словами, щоб визначити вартість акцій або корпоративних прав підприємства, необхідно порахувати, скільки коштує все його майно, та вирахувати із цієї суми його зобов’язання (борги).

Тому для формування вартості експертної оцінки такого типу ми просимо направити на нашу електронну пошту баланс за останній звітний період. Наші оцінювачі проаналізують його та попросять надати додаткову інформацію (розшифрування) по ряду його строк. Розшифрування яких саме строк будуть необхідні, буде зрозуміло тільки після того, як ми побачимо баланс, оскільки заздалегідь не зрозуміло, якого роду активи та пасиви знаходяться на балансі компанії. Після отримання балансу та рас шифрування стає повністю зрозумілим об’єм роботи, що дає нам можливість запропонувати Вам адекватну вартість оцінки та строк її виконання.

Будь ласка, телефонуйте, – ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!

Наша адреса, мапа проїзду, телефони, електронну пошту та час роботи офісу, Ви можете знайти у разділі «Контакти» нашого сайту.

 

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ