Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
RUS   UA
 
 

 


Експертна оцінка

Ми проведемо для Вас незалежну експертну оцінку:

 • квартир, офісних, торгівельних, складських, виробничих приміщень та об’єктів незавершеного будівництва;
 • індивідуальних житлових будинків та земельних ділянок;
 • інших видів майна та майнових прав.

Нашими перевагами є:

 • низькі у порівнянні із конкурентами ціни. Ми постійно аналізуємо пропозиції наших конкурентів та прагнемо запропонувати Вам найкращі ціни!
 • можливість виконувати роботи у короткий, чітко обумовлений заздалегідь строк. По большості типів об’єктів Ви отрумуєте готовий звіт про експертну оцінку наступного дня, а в деяких випадках і в день замовлення!
 • кур’єрська доставка документів!

Тарифи на виконання наших робіт

Вид майнаЦіна, грн
від 500
від 500
від 500
від 500
від 900
 індивідуально
від 500

Експертна оцінка нерухомості та іншого майна – від чого залежить вартість роботи.

Зазвичай у відвідувачів нашого сайту виникають питання відносно нашої таблиці із тарифами на експертну оцінку, а саме до того, що всі ціни вказані із додаванням прийменника «від». Відразу звертаємо Вашу увагу, що це не пов’язано з тим, що ми не можемо сформувати вартість своєї роботи, а з тим, що на неї впливає досить велика кількість факторів, які важко сформулювати в одній таблиці. Нижче наведена інформація із зазначенням розширених тарифів в залежності від додаткових факторів, що впливають на вартість оцінки. Більш детальну інформацію про експертну оцінку потрібного виду майна Ви зможете отримати, перейшовши за посиланням у відповідний розділ нашого сайту.

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу, що нижче наведені тарифи поширюються на типові об’єкти нерухомості. Наприклад, вартість роботи з оцінки гаражу, що знаходиться у дворі багатоквартирного будинку, буде дорожча за вартість оцінки подібного гаражу, розташованого у гаражному кооперативі.

Оцінка квартир, кімнат, гаражів, паркінгів.

Експертна оцінка типових об’єктів у Києві:

 • для дарування найближчому родичу (нотаріус не вимагає реєструвати звіт про оцінку у базі даних Фонду державного майна України). 500 грн.
 • для продажу, дарування або для спадщини (звіт реєструється у базі даних ФДМУ). 500 грн.
 • для пред’явлення в суді, якщо до квартири є доступ. 700 грн.
 • для пред’явлення в суді, якщо у квартиру відсутній доступ або відсутні документи. 500 грн.

Експертна оцінка в Київській області:

 • для продажу, дарування або спадщини. Від 500 грн. в залежності від конкретного населеного пункту.
 • для пред’явлення в суді, якщо до квартири є доступ. 600 грн. + витрати на виїзд.
 • для пред’явлення в суді, якщо у квартиру доступ не можливий або відсутні документи. 600 грн.

Експертна оцінка землі.

Оцінка земельних ділянок під забудову, під садівництво (дачні ділянки), «під город» (особисте селянське господарство, ОСГ):

 • у Київській або сусідніх областях для продажу, дарування, спадщини. 500 грн.
 • у Києві або інших областях для продажу, дарування, спадщини. 500-600 грн. в залежності від конкретного розташування.
 • для пред’явлення в суді. 500 грн. + затрати на виїзд (інколи виїзд не обов’язковий).
 • вартість експертної оцінки земельних ділянок комерційного призначення, а також ділянок великої площі, визначається індивідуально.

Оцінка житлових будинків.

В деяких випадках, наприклад, при даруванні, а інколи й для суду, необхідне проведення експертної оцінки будинку без урахування вартості земельної ділянки, що до нього відноситься:

 • для продажу, дарування, спадщини. 500 грн.
 • для пред’явлення в суді. 500 грн. + затрати на виїзд (інколи виїзд не потрібен).
 • вартість оцінки нетипових будинків, наприклад, сучасних котеджів великої площі, може бути вищою.

Оцінка автомобілів.

Вартість роботи з оцінки приведена для типових розповсюджених марок та моделей автомобілів, що перебувають в справному технічному стані:

 • легковий автомобіль. 500 грн.
 • вантажний автомобіль. Від 600 грн. в залежності від конкретної моделі транспортного засобу.
 • автомобілі спеціального призначення з навісним обладнанням. Вартість роботи визначається індивідуально.

Експертна оцінка нерухомості, яка відноситься до нежилого фонду.

Оскільки така нерухомість має значну кількість факторів, що впливають на вартість роботи, ціни на неї можуть суттєво відрізнятися від наведених орієнтирів:

 • вбудоване приміщення (офіс, магазин, склад) для продажу, дарування, спадщини. Від 700 грн. в залежності від розташування, площі та інших характеристик приміщення.
 • окрема будівля. Від 1000 грн. в залежності від характеристик конкретного об’єкту. Зазвичай вартість такої експертної оцінки нерухомості знаходиться у межах 1500-2000 грн.
 • нерухомість, що знаходиться у державній або комунальній власності для цілей бухгалтерського обліку. Від 1500 грн.
 • нерухомість, що знаходиться у державній або комунальній власності для передачі в оренду. Від 2000 грн.
 • виробничо-складські комплекси. Вартість роботи з експертної оцінки визначається індивідуально.

Оцінка обладнання, оцінка основних засобів.

Нажаль, по даному виду експертної оцінки неможливо визначити вартість роботи за одну одиницю обладнання. Вартість роботи формується зі списку основних засобів, який ми просимо Вас надсилати на нашу електронну пошту. Це пов’язано із тим, що під термінами «обладнання» чи «основні засоби» може матися на увазі дуже великий спектр майна, оцінка якого проводиться із застосуванням зовсім різних методів, підходів та процедур. Якщо навіть взяти просте обладнання, наприклад оцінку комп’ютерів, – на її вартість впливає в більшій мірі не кількість позицій у списку, а кількість повторів (типових моделей у списку), розповсюдженість цих моделей (звичайні комп’ютери, сервера або спеціалізоване комп’ютерне обладнання), їх вік (чим старіша техніка, тим складніше визначити її вартість).

Оцінка акцій, оцінка корпоративних прав.

Як і у випадку та оцінкою основних засобів, неможливо назвати середню вартість роботи по оцінці акцій або корпоративних прав. Це пов’язано з тим, що у більшості випадків у рамках даної роботи для визначення вартості підприємства, необхідно провести переоцінку основних засобів, які знаходяться у нього на балансі, а також розібратися із іншими активами и пасивами, зокрема із зобов’язаннями. Іншими словами, щоб визначити вартість акцій або корпоративних прав підприємства, необхідно порахувати, скільки коштує все його майно, та вирахувати із цієї суми його зобов’язання (борги).

Тому для формування вартості експертної оцінки такого типу ми просимо направити на нашу електронну пошту баланс за останній звітний період. Наші оцінювачі проаналізують його та попросять надати додаткову інформацію (розшифрування) по ряду його строк. Розшифрування яких саме строк будуть необхідні, буде зрозуміло тільки після того, як ми побачимо баланс, оскільки заздалегідь не зрозуміло, якого роду активи та пасиви знаходяться на балансі компанії. Після отримання балансу та рас шифрування стає повністю зрозумілим об’єм роботи, що дає нам можливість запропонувати Вам адекватну вартість оцінки та строк її виконання.

Будь ласка, телефонуйте, – ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!

Наша адреса, мапа проїзду, телефони, електронну пошту та час роботи офісу, Ви можете знайти у разділі «Контакти» нашого сайту.