Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Технологія RunFlat: що це таке і в чому її особливості

Run Flat

Автомобільна гума відноситься до витратних матеріалів. Проте саме від її якості залежить зчеплення з дорогою і безпеку водія і пасажирів. Питання вибору шин залишається відкритим для багатьох автомобілістів. Ринок пропонує великий вибір покришок, що відрізняються як за цінами, так і за ходовими якостями, характеристиками.

Run Flat: особливості технології

Шини, вироблені за технологією Run Flat, з’явилися на українському ринку відносно недавно. Однак останнім часом все більше автомобілістів віддають перевагу саме гумі з розширеним функціоналом. Run Flat – особлива технологія, в основі якої лежить гранично допустиме посилення бічної частини колеса. В такому випадку, якщо відбудеться прокол шини, в колесі буде зберігатися необхідний тиск. В середньому на пробитій шині можна пройти від 70 до 100 км, не перевищуючи швидкості 80 км/год.

При виборі такої гуми необхідно орієнтуватися на стиль водіння, особливості авто, переваги автомобіліста. Якщо ви купуєте такі покришки вперше, зважте всі переваги і недоліки з урахуванням ходових якостей. Справа в тому, що їздові характеристики часто залишаються такими ж високими, як на інших шинах, але без жорсткої боковини.

Переваги та недоліки Run Flat

Шини RunFlat

Ключовою перевагою технології є розширена мобільність. Багатьох автомобілістів приваблює така ідея, що при пошкодженні можна буде їхати далі до найближчої станції техобслуговування. Гума забезпечує можливість керованості при проколі, тому є відмінним варіантом для тих, хто не хоче або не бажає справлятися з непередбаченими ситуаціями на дорогах.

Крім того, такі покришки звільняють відсік для зберігання запаски. Вона просто не буде потрібною, тому вільне місце можна забити чимось корисним. Вироби Run Flat інформують водія про стан за допомогою датчика. Незалежно від виробника шини, виготовлені за цією технологією, повинні оснащуватися індикатором тиску. В принципі, експлуатація гуми можлива і без цього датчика, але це загрожує проблемами. У разі проколу або пошкодження колеса водій просто не дізнається про це. Індикатори тиску призначені для своєчасного визначення проблеми.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: