Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Тернопіль — чудове місто для життя

Тернопіль, театральна площа

Тернопіль — обласний центр на заході України з населенням трохи більше ніж 200 тисяч осіб. Це тихе і спокійне місто приваблює багато родин, які мешкають у сусідніх селах. Часто тут залишаються жити і молоді люди, які здобули вищу освіту. Сьогодні зняти квартиру в Тернополі без проблем можна завдяки сервісу OLX. На що звернути увагу при виборі житла?

Інфраструктура має значення

У місті є все, що потрібно для повноцінного проживання із сім’єю. При цьому тут відсутній шум, характерний для мегаполісів. У кожному мікрорайоні є:

  • дитячі садки та школи;
  • медичні заклади;
  • супермаркети;
  • спортивні клуби;
  • розважальні заклади;
  • кафе та ресторани.

Добре організована тут також і транспортна розв’язка. Крім звичних маршрутних таксі, функціонують також автобуси та тролейбуси. А добратися до іншого міста чи країни можна завдяки залізничному транспорту.

У Тернополі вдасться також добре провести дозвілля. Тут працюють одразу два театри — обласний театр актора та ляльки, а також академічний театр імені Т. Г. Шевченка. Відмінно провести час із сім’єю вдасться і на свіжому повітрі. У місті розташовано одразу п’ять парків.

Місто радує не лише чудовою інфраструктурою, а й гарною архітектурою. Оригінальні старовинні споруди чудово гармонують із сучасними новобудовами.

Який район вибрати для життя?

Місто не можна назвати великим, якщо порівнювати з українськими мегаполісами. За 20-30 хвилин вдасться дістатися будь-якого місця призначення на громадському транспорті. Тому у будь-якому районі можна знайти комфортне житло. Багато хто вибирає саме центр завдяки близькості до культурних та навчальних закладів. Але й міської метушні тут буде більше, ніж у спальних районах, що розташовані на околиці.

Сім’ям із маленькими дітьми потрібно розглянути варіанти житла поряд із парками (імені Т. Г. Шевченка, Слави, Національного відродження). Вони відмінно підходять для прогулянок та сімейного дозвілля. Крім того, в безпосередній близькості з парками є дитячі садки та школи.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: