Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Торгові радники або форекс-роботи – що це?

Торговые советники Форекс

Кожна людина, яка зацікавлена в отриманні прибутку від торгівлі на валютному ринку Форекс, стикався з таким поняттям, як торгові радники.

Завдяки застосуванню спеціальних радників торгівля на ринку Форекс ведеться в автоматичному режимі без обов’язкової особистої присутності трейдера. Будь-які рішення про відкриття і закриття позицій в даному випадку приймає особлива програма.

Що ж являють собою торгові радники Форекс, і чим вони так корисні?

Торговий радник, або, іншими словами, торговий робот – це спеціальна програма, яка вбудовується в торговий термінал. Її основний принцип роботи полягає у відстеженні всіх сигналів, які подає ринок.

Правильне застосування торгових радників Форекс дозволяє отримувати хороший прибуток навіть недосвідченим новачкам. Правда, для цього необхідно розібратися у всіх нюансах і тонкощах, пов’язаних з роботою таких торгових роботів.

Надійні помічники в роботі трейдера

Для професійних трейдерів правильно підібрані радники є надійними помічниками в торгівлі. Їх головні переваги полягають в умінні відстежувати всі поточні ситуації з кожною з валютних пар. Самостійно людині було б дуже важко з цим впоратися.

Від правильного вибору залежить дохід, тому важливо перед початком використання вивчити рейтинг торгових радників, дізнатися і вникнути в особливості функціонування кожного з них. Відповідно до заданих алгоритмів радники можуть відкривати позиції та подавати трейдеру певні сигнали. Однак, на жаль, жоден з радників не в змозі контролювати відкриту позицію протягом усього періоду часу. Варто враховувати, що не завжди позиції, відкриті радником, є прибутковими. Серед них можуть виявитися і збиткові. Тому для того, щоб не втратити депозитні кошти, трейдер повинен сам вчасно закривати такі позиції.

Як вибрати торгового радника

Застосування радників значно полегшує процес торгівлі на ринку Форекс і робить його більш прибутковим. Однак, все ж не варто беззастережно довіряти цим автоматизованим додаткам.

Вибираючи радника для свого особистого використання, необхідно завжди керуватися певними правилами. Час від часу уважно вивчайте рейтинги популярних радників, знайомтеся з думками і відгуками користувачів. Враховуйте всі рекомендації, які дають розробники того чи іншого радника. Протестуйте можливості обраного Вами радника на демо-рахунку, вивчіть всі налаштування та принцип його роботи. І тільки після цього, приступайте до відкриття реального рахунку.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: